Kravu pārkraušanas termināla SIA "Liepaja Bulk terminal Ltd." apgrozījums pērn bija 23,221 miljons eiro, kas ir par 3% mazāk nekā gadu iepriekš, turpretī kompānijas peļņa saruka 2,2 reizes un bija 488 071 eiro, liecina informācija "Firmas.lv", ziņo LETA.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka Liepājas speciālajā ekonomiskajā zonā (SEZ) strādājošo uzņēmumu pozitīvi pērn ietekmēja stabilie kontakti ar pastāvīgajiem klientiem un piegādātājiem. Noslēgti ilgtermiņa līgumi par noliktavas un infrastruktūras nomu Liepājā 51.ostas piestātnē.

Caur Liepājas ostu uzņēmums pērn pārkrāvis 2,111 miljonu tonnu beramo kravu.

Kompānijas vadība ziņojumā uzsver, ka sabiedrība arī turpmāk grasās investēt uzņēmuma attīstības projektos. Lai nodrošinātu stabilitātīti, "Liepaja Bulk terminal Ltd." velta uzmanību jaunu klientu piesaistīšanai, izmaksu optimizācijai un jaunu tirgu izpētei.

Šajā gadā uzņēmums paredz rentabilitātes rādītāju pieaugumu, ko radījusi nozares stabilitāte un iepriekšējos gados iemantotā patērētāju uzticība. Kompānijas vadība uzskata, ka uzņēmums turpinās strādāt veiksmīgi, ja nemazināsies patērētāju pirktspēja.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Liepaja Bulk terminal Ltd." 2019.gadā strādāja ar 23,931 miljona eiro apgrozījumu un 1,057 miljonu eiro peļņu.

Uzņēmums reģistrēts 1998.gadā, un tā pamatkapitāls ir 348 410 eiro. Uzņēmums pieder Sergejam Govorovam (47,25%), Valentīnai Babašinai (10%), SIA "Glued Constructions" (24%) un Velsas uzņēmumam "Tennex Inter Pac" (18,75%).