Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) SIA "Liepaja Bulk terminal" apgrozījums pērn bija 23,931 miljons eiro, kas ir par 21,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa bija 1,057 miljoni eiro, kas ir pieaugums 1,8 reizes, liecina "Firmas.lv" informācija.

Vadības ziņojumā norādīts, ka pērn caur Liepājas ostu tika pārkrauts 2,136 miljoni tonnu beramkravas. Beramo kravu noliktavas 2019.gadā strādāja uz pilnu slodzi.

Neto apgrozījums samazinājās par 21,3% un ražošanas izmaksas samazinājās par 25%, ko veicināja apgrozījuma samazinājums.

Uzņēmuma vadības ziņojumā norādīts, ka tā saimnieciskā darbība pērn bija veiksmīga. Tās attīstību ietekmēja izveidotie stabilie kontakti ar pastāvīgajiem klientiem un piegādātājiem. Tāpat uzņēmumam ir noslēgti ilgtermiņa līgumi par noliktavas un infrastruktūras nomu Liepājā 51.ostas piestātnē.

Uzņēmuma vadība uzskata, ka "Liepaja Bulk terminal" finansiālais stāvoklis ir stabils, ko apliecina pēdējos trīs gados stabili neto peļņas rādītāji.

Vadības ziņojumā paredzēts, ka šogad būs rentabilitātes rādītāju pieaugums, ko radījusi nozares stabilitāte un iepriekšējos gados iemantotā patērētāju uzticība. Uzņēmuma vadība uzskata, ka, ja patērētāju pirktspēja nemazināsies, "Liepaja Bulk terminal" šogad turpinās sekmīgi attīstīties.

"Liepaja Bulk terminal" reģistrēta 1998.gadā un tās pamatkapitāls ir 348 410 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2018.gadā bija 30,425 miljoni eiro un peļņa – 571 422 eiro. "Liepajas Bulk terminal" lielākais īpašnieks, kuram pieder 47,25% daļu ir Sergejs Govorovs, 24% daļu pieder SIA "Glued constructions", 18,75% daļu – Apvienotajā Karalistē reģistrētam uzņēmumam "Tennex inter pac", bet 10% – Valentīnai Babašinai.

Uzņēmuma pamatdarbības veids ir kravu iekraušana un izkraušana, noliktavu saimniecība.