Jūlija sākumā atvērts jauns "Narvesen" veikals Kuršu laukumā 4a, portālu informēja "Narvesen" sabiedrisko attiecību konsultante Juliana Maniševa.

Kopumā Liepājā darbojas 14 "Narvesen" tirdzniecības vietas, piedāvājot preses, ātro uzkodu un dažādu servisu pakalpojumus. Jaunatvērtajā veikalā izveidotas divas jaunas darbavietas. Veikala platība ir 30 kvadrātmetri, un tas atrodas sabiedriskā transporta pieturvietā. Iepriekš šajās telpās atradās "Plus punkta" tirdzniecības vieta.

“Liepājas iedzīvotāji atzinīgi novērtējuši jaunā "Narvesen" veikala piedāvājumu un labprāt iegādājas dažādas ikdienā nepieciešamās lietas, tostarp sabiedriskā transporta biļetes, atspirdzinošus dzērienus un aktuālos preses izdevumus,” stāsta jaunatklātā veikala vadītāja Ance Riežniece, kuras pārraudzībā ir vēl viens "Narvesen" veikals Liepājā.

“Lēmumu par vēl vienas "Narvesen" franšīzes vadību es ļoti pārdomāju, izsverot visus plusus un mīnusus. Taču rezultātā sapratu, ka ar visu iespējams tikt galā un manās iespējās ir nodrošināt gan vairāku "Narvesen" tirdzniecības vietu, gan lielākas darbinieku komandas vadību,” atzīst Riežniece.   

Šogad "Narvesen" īsteno vērienīgus attīstības plānus, lai par piektdaļu paplašinātu franšīzes tīklu. Visā Latvijā līdz gada beigām kopumā paredzēts atvērt 50 jaunas tirdzniecības vietas, no kurām 2 jau atvērtas Liepājā.

Uzziņa
"Narvesen" ir vadošais preses, ātro uzkodu un servisa pakalpojumu mazumtirdzniecības franšīzes tīkls, kas Latvijā darbojas no 1997.gada. Pašlaik Latvijā ir 263 "Narvesen" tirdzniecības vietas. "Narvesen" uzņēmumos, ieskaitot franšīzes ņēmējus, strādā vairāk nekā 650 darbinieki.

"Narvesen" franšīzes darbību Latvijā pārrauga uzņēmums SIA "Narvesen Baltija", kurš pieder norvēģu uzņēmumam "Reitan Convenience". "Narvesen" ietilpst "Reitan" uzņēmumu grupā, kas pārstāvēta Ziemeļvalstīs un Baltijā ar tādiem zīmoliem kā "Narvesen", "Pressbyrån", "R-kiosk" un "7-Eleven".