Turpinot sekmīgo attīstību un darbu, "Norvik banka" otrdien, 12.aprīlī ēkā Graudu ielā 45 atklās lielāko Kurzemes reģiona klientu apkalpošanas centru Liepājā.

"Norvik bankas" Kurzemes reģiona vadītājs Ilgvars Skrīvers, sagaidot centra atklāšanu uzsver: "Esam gandarīti, ka tieši Liepāja ir tā pilsēta Kurzemē, kur turpmāk klientiem, līdzās jau ierastajiem pakalpojumiem, varēsim nodrošināt arī iespēju izmantot "Norvik bankas" seifu glabātuvi, kas būs papildus ērtība gan Kurzemes reģiona uzņēmējiem, gan ikvienam iedzīvotājam, kurš turpmāk vēlas izmantot bankas pakalpojumu – seifus.

Līdzās galvaspilsētai Rīgai, Liepāja kļūst par otru pilsētu Latvijā, kur turpmāk būs pieejama "Norvik bankas" seifu glabātuve, informē bankas komunikāciju vadītāja Ilze Vītola.

Atklāšanā aicināti piedalīties arī Liepājas domes pārstāvji un Kurzemes reģiona uzņēmēji. Klientus šajā dienā gaidīs dāvanas un patīkami pārsteigumi no "Norvik bankas", savukārt jaunajiem un topošajiem Liepājas uzņēmējiem būs iespēja piedalīties izglītojošā diskusijā par bankas pakalpojumiem, kuru vadīs Ģirts Straujums.