Apmēram pirms mēneša koncertzālē "Lielais dzintars" esošais restorāns un kafejnīca "Tinto" nonākuši jaunu īpašnieku – SIA "Tiamo grupa" – rokās.

Kā irliepaja.lv informēja SIA "Tiamo grupa" mārketinga vadītājs Toms Zukulis, jaunā īpašniece neplāno ieviest nekādas radikālas pārmaiņas restorāna un kafejnīcas darbā – koncertu dienās tie joprojām strādās līdz pēdējam apmeklētājam, bet darba dienās – no 10 līdz 20. No pirmdienas līdz piektdienai laikā no pulksten 12 līdz 17 kafejnīca turpinās piedāvāt arī biznesa pusdienas.

Nemainīgs palicis arī kafejnīcas un restorāna nosaukums. Ar laiku varētu būt nelielas izmaiņas ēdienkartē un arī restorāna darba laikos, pieļāva Zukulis.

Viesmīlības uzņēmums SIA "Tiamo grupa" šogad atzīmēja 15 darbības gadus Latvijā, pastāstīja Zukulis. Liepājā SIA "Tiamo grupa" apsaimnieko arī restorānus "Barons" (agrāk – "Barons Bumbier’s") un "Olive", "Teātra kafejnīcu", kafejnīcu "Lotte" un "Čili Pizza".

SIA "Tiamo grupa" valdes locekle ir Monta Magone.

Restorāns "Tinto" koncertzāles "Lielais dzintars" 7.stāvā darboties sāka 2015.gada decembrī. Savukārt koncertzāles 1.stāvā darbojas arī "Tinto" kafejnīca.

SIA "Tinto Liepāja", kas 2015.gada vasarā uzvarēja iepirkumā un līdz šim apsaimniekoja koncertzāles kafejnīcu un restorānu, bija saistīta ar 2010.gadā Rīgā dibināto ģimenes uzņēmumu "Tinto vīna telpa".

Līgums ar SIA "Tinto Liepāja" tika noslēgts uz desmit gadiem.