Liepājas lidosta it kā vēloties apkalpot vairāk maršrutu, piesaistīt vairāk reisu, taču tā nevar nodrošināt vairākus būtiskus pakalpojumus klientiem.

Abi gadījumi, par kuriem irliepaja. lv kļuvis zināms, ir pavisam "svaigi" – tie risinājušies aizvadītā mēneša laikā.

Kad Liepājā ieradās Gēteborgas futbola komanda "Hacken", viņiem nācies doties neplānotā "ekskursijā" uz Palangu.

Zviedru futbolisti, kas bija ieradušies uz 12.jūlijā paredzēto spēli Liepājā stāsta, ka lidosta viņus gan varējusi uzņemt, taču pēc spēles lidaparāts nevarētu pacelt gaisā, jo lidosta tajā laikā vairs nestrādā.

Tāpēc lidmašīna aizlidoja uz Palangu, lai gan spēle notika Liepājā.

Otrs gadījums saistās ar franču futbolistiem (Bordo futbola klubs "Girondins"), kuri nolaidās Liepājā, lai dotos uz 26.jūlijā paredzēto spēli Ventspilī. Izrādījās, ka Liepājas lidosta nevar nodrošināt degvielas uzpildi, respektīvi, nolaižoties ar nepietiekamu degvielas daudzumu, lidmašīnai būtu jāpaliek Liepājā uz nezināmu laiku. Tad nu lidaparāts, kas bija atlidojis no Francijas, nolaidās Liepājā, izsēdināja komandu un bija spiests lidot uz Rīgu, lai uzpildītu degvielu un varētu pēc spēles aizvizināt futbolistus atpakaļ uz mājām. To, ka Liepājas lidostā ir šāda problēma, uzzinājuši tikai atlidojot, iepriekš par to neesot brīdināti.

Liepājas lidostas komentārs:
"Liepājas lidosta ļoti fleksibli pielāgo savu darba laiku, lai varētu apkalpot čarterreisu lidojumus, un katrā konkrētajā gadījumā klientu ērtībām darba laiks var tikt mainīts, balstoties uz lidojuma organizatoru pieprasījumu. Arī šajā gadījumā, kad Liepājas lidosta apkalpoja čarterreisu Liepāja-Bordo, lidojums tika veikts ārpus lidostas noteiktā oficiālā darba laika, un šāda iespēja tika saskaņota ar minētā zviedru čarterreisa organizatoriem.Protams, jāņem vērā, ka šis pakalpojums tādejādi saistās ar papildu izmaksām.

Liepājas lidostas pamata oficiālais darba laiks ir norādīts lidostas mājaslapā, kā arī Aeronavigācijas informācijas publikācijā (AIP), ko lidojuma plānošanai izmanto jomas speciālisti.
 
Attiecībā par degvielas uzpildes iespējām šobrīd lidostā "Liepāja" šāds pakalpojums netiek nodrošināts, jo lidosta kārto formalitātes degvielas tirdzniecības atļaujas saņemšanai. Rūpējoties par to, lai klients saņemtu iespējami labākos komforta apstākļus lidostā "Liepāja", pirms katra plānotā lidojuma tiek veikta aktīva komunikācija ar lidojuma organizatoriem un arī minētā čarterreisa organizatoriem savlaicīgi tika sniegta visa informācija, kas saistītas ar degvielas uzpildes iespējām. Šī informācija, tāpat kā darba laiks un tā pielāgošanas iespējas, nozares speciālistiem ir pieejama jau iepriekš minētajā Aeronavigācijas informācijas publikācijā".

Zviedri, uzzinājuši par šo Liepājas lidostas kārtību un "iespējām", no tālākas komunikācijas atteikušies un aizlidojuši uz Palangu...