Turpinot izaugsmi Liepājā, Eiropas vadošais mazumtirdzniecības tīkls "Lidl" sāk veidot komandu savam otrajam veikalam pilsētā. Jaunais "Lidl" veikals, kas atradīsies Ezermalas ielā 3a, radīs 60 jaunas darba vietas. "Lidl" piedāvātais stundu atalgojuma modelis nodrošina vidēji augstāko stundu likmi mazumtirdzniecībā, tāpēc topošā veikala darbiniekiem ikmēneša bruto atalgojums būs amplitūdā no 850 līdz 990 eiro mēnesī, ar iespēju katru mēnesi papildus saņemt līdz 100 eiro lielu bonusu, informē uzņēmuma pārstāvis Ingars Rudzītis.

Liepājnieki un pilsētas apkaimes iedzīvotāji jau no 15.jūlija darbam "Lidl" var pieteikties mājaslapā karjera.lidl.lv. "Lidl" piedāvā pilna darba laika līguma iespējas, kā arī veselības apdrošināšanu pēc trīs mēnešu pārbaudes laika beigām un citus bonusus. Strādāt gribošajiem nav nepieciešama iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā, jo uzreiz pēc darba līguma noslēgšanas, jaunajiem "Lidl" kolēģiem sāksies praktisku apmācību kurss, kas arī tiks pilnībā apmaksāts.

"Dinamika un kopīgs komandas darbs ir mūsu uzņēmuma iekšējās kultūras pamatā. "Lidl" veikalos nemēdz būt garlaicīgi, jo darbinieki visu laiku mainās pa atbildības jomām. Visa veikala komanda kopīgiem spēkiem veic ienākošo preču pieņemšanu, izvietošanu plauktos, klientu apkalpošanu kasēs un maizes ceptuvē, tā nodrošinot veiksmīgu veikala ikdienas darbu - ar to mēs atšķiramies no citiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem," saka Ingars Rudzītis, "Lidl Latvija" Korporatīvās komunikācijas departamenta pārstāvis.

CV-Online rīkotajā aptaujā "Lidl Latvija" tika atzīts par 2021.gada Top darba devēju mazumtirdzniecības nozarē Latvijā.

Topošais "Lidl" veikals Liepājā tiek celts Ezermalas ielā 3a, un tā atvēršana ir plānota 2022.gada otrajā pusē.