Tikai gadu pēc savu pirmo veikalu atklāšanas visā Latvijā, mazumtirdzniecības uzņēmums "Lidl Latvija" šorīt plkst. 7.30 atvēra nu jau 20. veikalu Latvijā, kas vienlaikus ir arī otrais "Lidl" veikals piejūras metropolē Liepājā. Tādējādi Liepāja kļūst par pirmo reģionālo pilsētu Latvijā, kurā iedzīvotājus vienlaikus priecē divi "Lidl" veikali. Jaunā veikala plānošanā, celtniecībā un apkārtējās ielu infrastruktūras izbūvēšanā ir investēti ap 7 miljoniem eiro, kā arī radītas vairāk par 50 jaunām darba vietām.

Valstī jaunāko "Lidl" veikalu ar svinīgu lentas griešanas ceremoniju atklāja Sintija Čamane, Liepājas Futbola skolas Sieviešu 1. līgas komandas kapteine un hokeja tiesnese, "Lidl Latvija" Liepājas veikalu reģionālais vadītājs Mārcis Butāns un jaunā veikala vadītājs Ivo Baušenieks.

Lai iepriecinātu kuplā skaitā sanākušos liepājniekus un pilsētas tuvākās apkārtnes iedzīvotājus, šodien no pulksten 8.00 līdz 15.00 pie jaunatvērtā veikala notiek gardas "Lidl" produktu degustācijas. Pirmās dienas pircējus patīkami pārsteigs digitālais laimes rats ar dažādām balviņām, kas pie veikala darbosies no pulksten 9.00 līdz 12.00 priekšpusdienā un no pulksten 15.00 līdz 18.00 pēcpusdienā.  

Gandrīz 2426 kvadrātmetrus lielā veikala ēka ar savu 1435 kvadrātmetrus plašo tirdzniecības zāli pirmos klientus sagaidīja ar svaigi ceptas maizes aromātu. Veikalā ieveidota lielāka dārzeņu un augļu sekcija. Nākamās četras nedēļas jaunā veikala klientiem tiks piedāvāti īpaši produkti un cenas, kādas nebūs pieejamas citos "Lidl" veikalos.

"Lidl" piedāvājumā katru dienu ir gandrīz 60 svaigi ceptas maizes un smalkmaizīšu izstrādājumu veidi, kā arī interesantas tematiskās nedēļas ar jaunām produktu garšām no visas pasaules. Klienti augstu novērtē speciāli atlasītos sieru, vīnus un daudzos nepārtikas produktus, kurus var nopirkt tikai "Lidl". Ikdienā svaigi piegādāto augļu un dārzeņu, rūpīgi aizsargatmosfērā fasēto gaļas un zivju produktu klāstu papildina daudzi vietējo ražotāju produkti un dzērieni.

"Lidl" arī vienmēr piedāvā kvalitatīvu kosmētikas, zīdaiņu un bērnu preču, mājas uzkopšanas, dārza rīku un remonta darba instrumentu klāstu. Visi "Lidl" produkti ir saņēmuši starptautiski atzītus kvalitātes, izcelsmes un ilgtspējas sertifikātus.

Tāpat no šodienas jaunais "Lidl" veikals nodrošinās depozīta taras punkta pakalpojumus, kā arī iespēju piedalīties "Lidl" un "Latvijas Samariešu apvienības" projektā "Vecums nav vientulība", kura ietvaros par depozīta taras nodošanu iegūtos līdzekļus veikla klienti var ziedot novada senioru atbalstam.


Jaunā Parka ielas apkaime
"Lidl" veikals atrodas strauji augošajā Parka ielas apkaimē, kas neapšaubāmi kļūst par vienu no iecienītākajiem iepirkšanās mērķiem pilsētā. Lai arī šodien atklāts vēl ar Ezermalas ielas 3A adresi, jau drīzumā jaunais "Lidl" veikals leposies ar Parka ielas 12 adresi.

Par "Lidl" līdzekļiem šeit acīmredzami sakārtota veikala tuvākā apkārtne - uzlabota kājāmgājēju un autobraucēju izmantotā infrastruktūra, izbūvēti jauni gājēju celiņi, un moderni luksofori. Jaunā krustojuma izbūve vien ir izmaksājusi virs 240 000 eiro. Tāpat kā visi "Lidl" veikali Latvijā, arī jaunais Liepājas veikals izmanto vienīgi 100% vietējo "zaļo elektrību", ko ražo "Latvenergo".

Kā zināms, pirmie piecpadsmit "Lidl" veikali Latvijā tika atklāti 2021. gada 7. oktobrī. To vidū bija pirmais "Lidl" veikals Liepājā, Ganību ielā 182.

Par "Lidl"
"Lidl" kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās "Schwarz Group" ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 000 veikaliem un 200 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA "Lidl Latvija" izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021. gada 7. oktobrī. Šobrīd "Lidl Latvija" ir 20 veikali 11 Latvijas pilsētās. Uzņēmuma loģistikas centrā, veikalos un birojā strādā gandrīz 2000 kolēģu liela komanda.