Paplašinot veikalu tīklu, ir uzsākta otrā "Lidl" veikala būvniecība Liepājā. Jaunais veikals, kas savas durvis klientiem vērs nākamā gada otrajā pusē, atradīsies Liepājā, Ezermalas ielā 3A. Veikala būvniecības darbus veic būvuzņēmums "Anzāģe", informē "Lidl Latvija" Korporatīvās Komunikācijas departamenta pārstāvis Ingars Rudzītis.

"Redzam, ka "Lidl" Liepājā ir ātri kļuvis par ļoti iecienītu veikalu, tāpēc esam priecīgi paziņot par otrā "Lidl" veikala celtniecības uzsākšanu pilsētā. Jaunais veikals padarīs "Lidl" augstās kvalitātes produktu klāstu vēl labāk pieejamu liepājniekiem un apkārtējo novadu iedzīvotājiem," saka Dana  Hasana, "Lidl Latvija" Komunikācijas  departamenta vadītāja.

Jaunā "Lidl" veikala ēka būs 2400 kvadrātmetrus liela ar 1400 kvadrātmetrus plašu un gaišu tirdzniecības zāli. Jaunā veikala apkārtnes apzaļumošanai "Lidl" iestādīs 160 koku lielstādus un dekoratīvos krūmus. Rūpīgi tiks saglabātas un pārstādītas 19 šeit jau augošas liepas.

Pie veikala plānots izveidot ērtu stāvvietu 151 automašīnai, tai skaitā stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un ģimenēm ar bērniem. Velosipēdistu ērtībai tiks uzstādīti rāmji drošai to pieslēgšanai.  

Kā atbildīgs vietējās biznesa vides dalībnieks, "Lidl" uzņemas atbildību pret sabiedrību un apkārtējo vidi. Tādēļ visi jaunie "Lidl" veikali Latvijā ir energoefektīvi un pilnībā izmanto vienīgi 100% zaļo elektrību, ko piegādā "Latvenergo". Jaunās veikalu ēkas ir videi draudzīgas un ilgtspējīgas, ko apstiprina tām piešķirtais starptautiskais EDGE celtniecības sertifikāts.  

Jau ziņots, ka 2021. gada 7. oktobrī "Lidl Latvija" vienlaicīgi atvēra savus pirmos 15 veikalus visā Latvijā, tai skaitā, veikalu Liepājā, Ganību ielā 182.
Par "Lidl"

SIA "Lidl Latvija" ir izveidots 2018. gada februārī. Šobrīd uzņēmums koncentrējas uz savu veikalu tīkla paplašināšanu Latvijā.