Konkursā "Eksporta un inovācijas balva", SIA "Lauma Fabrics" ieguvusi 2. vietu kategorijā "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo komercsabiedrību grupā.

Vakar, 19. decembrī, Rīgā, svinīgā ceremonijā, kad visus dalībniekus sveica Ekonomikas ministrijas un valsts aģentūras "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" (LIAA) organizētā konkursa "Eksporta un inovācijas balva" patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš, tika paziņoti konkursa rezultāti un pasniegta "Eksporta un inovācijas balva 2012", informē uzņēmums.

SIA "Lauma Fabrics" ieguva 2. vietu kategorijā "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo komercsabiedrību grupā. Uzņēmums konkursā startēja ar pieteikumiem divās kategorijās – "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo komercsabiedrību grupā un "Importa aizstājējprodukts", kurā iepazīstināja ar uzņēmumā ražotajiem formētajiem kausiņiem sieviešu apakšveļas šūšanai. Jāatzīmē, ka 2009. gadā SIA "Lauma Fabrics" konkursā "Eksporta un inovācijas balva" ieguva 3. vietu kategorijā "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo komercsabiedrību grupā.

Konkursa, kurš tiek rīkots jau astoto gadu pēc kārtas, mērķis ir paust atzinību un apbalvot sekmīgākos Latvijas komersantus, kas veicina Latvijā ražotu produktu nostiprināšanos vietējā tirgū, to eksporta un kvalitātes pieaugumu un stimulē produktu ar augstu pievienoto vērtību un inovāciju ieviešanu ražošanā. Konkursā tiek izvērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikti laureāti sekojošās kategorijās – "Eksportspējīgākais komersants" lielo/vidējo un mazo komercsabiedrību grupās; "Importa aizstājējprodukts", "Inovatīvākais produkts", "Rūpnieciskais dizains" un "Eksporta čempions".