Interneta personāla atlases uzņēmums "CV-Online Latvia" ir paziņojis Latvijas iekārotākos darba devējus vairākās kategorijās, kas tika noteikti, apkopojot balsojumus no 11 369 respondentiem.

Starp apbalvotajiem uzņēmumiem ir arī LSEZ "Lauma Fabrics" – nominācijā "Top darba devējs 2019 Kurzemē" uzņēmums ieguva godpilno otro vietu. Pašlaik "Lauma Fabrics" nodarbina 409 darbiniekus un ir viens no lielākajiem darba devējiem Kurzemē, informē uzņēmuma administratore Anna Lagzdiņa

Pirmajā vietā šajā topā ir "Ventspils naftas termināls", trešajā – UPB, bet ceturtajā – "Kurzemes Gaļsaimnieks".

"Mēs esam ļoti pagodināti par augsto novērtējumu un priecājamies, ka salīdzinājumā ar pagājušo gadu esam pakāpušies par vienu vietu – no trešās vietas uz otro vietu. Arī turpmāk strādāsim tā, lai saglabātu esošo un potenciālo darbinieku uzticību," saka "Lauma Fabrics" valdes priekšsēdētājs Edijs Egliņš.

LSEZ "Lauma Fabrics" SIA ir viens no Eiropas vadošajiem mežģīņu, elastīgo adījumu un lenšu ražotājiem, kas savu produkciju tirgo dažādiem sieviešu veļas zīmoliem gan austrumu, gan rietumu tirgū. Uzņēmums Liepājā darbojas jau 50 gadus un tas nodarbina dažādu profesiju pārstāvjus – pārsvarā saistītus ar tekstila ražošanu. Uzņēmums ik gadu investē jaunās iekārtās un tehnoloģijās un attiecīgi tiek gatavoti arī darbinieki, kas apkalpo šīs iekārtas. Lai piesaistītu jaunus darbiniekus ‘’Lauma Fabrics’’ sadarbojas ar vietējām Liepājas mācību iestādēm, pieņemot praksē studentus.

Vairāk informācijas par uzņēmumu iespējams iegūt uzņēmuma mājas lapā www.laumafabrics.com.

2019 gadā tika nodibināts (nodalīts) uzņēmums LSEZ SIA "Lauma Medical", kas ražo medicīniskās jostas un saites, kas tiek tirgotas zem "Lauma Medical" zīmola. Jaundibinātajā medicīnas tekstila ražošanas uzņēmumā strādā 50 darbinieki.
 
Aptauju "Top darba devējs" jau devīto gadu pēc kārtas veica vadošais interneta personāla atlases uzņēmums "CV-Online Latvia". Detalizētāk ar aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties interneta vietnē www.topdarbadevejs.lv.