Ceturtdien, 1.septembrī, "Kurzeme" tiks atklāts jau otrais zīmola "Evelatus" veikals Liepājā, kas piedāvā visplašāko mobilo telefonu un to aksesuāru klāstu, kā arī populāros "E-board".

Uzņēmums "Evelatus" ir iekļauts laikraksta "Dienas Bizness" un "Lursoft" veidotajā straujāk augošo kompāniju jeb Gazeļu sarakstā. Nepātraukta attīstība, augsts pakalpojumu sniegšanas līmenis, veiksmīga sadarbība ar tādiem oficiāliem pasaules mēroga mobilo tālruņu ražotāju pārstāvjiem kā "Samsung", "Microsoft", "Apple", "HTC", "Blackberry", "Cat", "Meizu" un "Huawei" ļauj nodrošināt pircējiem ļoti plašu un kvalitatīvu preču izvēli. Veikala sortimentā mobilie telefoni, planšetdatori, visdažādākie aksesuāri, rezerves daļas un citi noderīgi produkti.

Šājā gadā produktu sortimentu papildinājis arī mūsdienīgs elektriski vadāms pārvietošanās līdzeklis "E-board", kurš pavisam īsā laikā kļuvis par vienu no populārākajām precēm Latvijas jauniešu vidū.

Jaunā veikala atklāšanas svētkos visu septembra mēnesi "Evelatus" piedāvā saviem klientiem iegādāties pašu izstrādātus mobilo telefonu aksesuārus ar 30% atlaidi.

Uzņēmums veiksmīgi izveidojis partnerattiecības ar Latvijas Futbola federāciju, kļūstot par tās oficiālajiem sponsoriem, kā arī šajā gadā uzsākta sadarbība arī ar Liepājas futbola klubu.

Šis būs "Evelatus" piecpadsmitais veikals Latvijā, kas darba dienās un sestdienās strādas no pulksten 10 līdz 20, svētdienās no pulksten 10 līdz 17 TN "Kurzeme" 1. stāvā, informē mārketinga vadītāja Alīna Skangale.