Trešdien, 13.jūnijā, pulksten 18 kopstrādes birojs "Coworking Liepaja" sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru rīko kārtējo neformālu ikmēneša tikšanos biznesa uzsācējiem.

Šajā mēnesī tikšanās ar uzņēmēju, alternatīvo uzņēmumu finansēšanas pakalpojumu sniedzēju "Capitalia" vadītāju Juri Grišinu, informē "Coworking Liepaja" biroja vadītāja Jekaterina Jeļisejenko.

NASDAQ Baltijas fondu biržā kotētais uzņēmums "Capitalia" ir Baltijā vadošais mazo un vidējo uzņēmumu darbības finansētājs. "Capitalia" kopš savas darbības uzsākšanas 2007.gadā finansējis vairāk kā 1000 uzņēmumus, tajā skaitā tādas atpazīstamas kompānijas, kā "Stenders", "Ērenpreiss", "Gandrs" un citi.

2018.gadā "Capitalia" izstrādājis jauna koncepta savstarpējo aizdevumu platformu, kas ļauj uzņēmumiem piesaistīt investīcijas sākot no 50 tūkstošiem līdz 1 miljonam eiro gan apgrozāmajiem līdzekļiem, gan biznesa attīstībai.

Finansējumu piesaiste uzņēmumam ar savstarpējās aizdevumu platformas palīdzību ir līdzīgi kā akciju izvietošana fondu biržā vai riska kapitāla piesaiste. Jau šobrīd ar platformas starpniecību finansējumu saņēmuši 12 investīciju projekti vairāk nekā miljons eiro apmērā, to vidū mežistrādes un IT uzņēmumi, tā arī mazumtirdzniecības, būvniecības un citu pakalpojumu uzņēmumi.

Par alternatīvajiem finansējuma avotiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, tajā skaitā pūļa finansēšanu, riska kapitālu un rēķinu pārdošanu 13.jūnijā "Coworking Liepaja"  telpās, Vecajā Ostmalā 24, 4. stāvā, pastāstīs AS "Capitalia" valdes prieksšēdētājs Juris Grišins. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz 12. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: jekaterina@kbi.lv.

Dalībnieku skaits ierobežots!