Noslēdzoties iepirkuma konkursam zināms, ka Jūrniecības koledžas telpu un pieguļošās teritorijas uzkopšanas pakalpojumus sniegs SIA "Puritas" par 117 146,10 eiro.

Iepirkuma konkursam bija pieteikušies pieci iespējamie pakalpojuma sniedzēji – SIA "SOL Baltics OU Latvijas Filiāle", SIA "Impel Serviks", SIA "Sorbus serviss", SIA "Cander Serviss" un SIA "Puritas", ar ko tika noslēgts līgums.

Uzkopšanas pakalpojumi jāsniedz mācību telpās, Uliha ielā 5, dienesta viesnīcā, Cietokšņa ielā 2, un laivu bāzē, Ezermalas iela 2a.

Mācību telpās Uliha ielā 5, ar kopējo platību 5420 kvadrātmetri, jāveic tīrīšana 113 telpās, kas izvietotas četros stāvos, pagrabstāvos un mācību darbnīcās. Kopējā ārējās teritorijas platība, kas jākopj Uliha ielā 5, ir  5428 kvadrātmetri.

Cietokšņa ielā 2 telpu kopējā platība ir 3676 kvadrātmetri, kuros uzkopšana jāveic istabiņās, sanitārajās telpās, virtuvju telpas, koplietošanas gaiteņos un kāpnēs. Savukārt uzkopjamās zemes platība ir 4399 kvadrātmetri.

Laivu bāzes kopējā teritorija ir 1646 kvadrātmetri.

Darbu veikšanai pretendents izmanto savus materiālus, bet piederumus un kopšanas līdzekļus, piemēram, tualetes papīru, roku salvetes un šķidrās ziepes, nodrošina koledža.