Aizvadītajā nedēļā Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde savā mājaslapā ziņo, ka izsludināts iepirkums par tiesībām veikt 1.kārtas ("N" un "F" ielu posmi) būvdarbus Liepājas industriālā parka teritorijā (bijusī "Liepājas metalurga" teritorija).


Ielu posmu izbūve plānota projekta "Liepājas industriālā parka teritorijas attīstība 1.kārta" ietvaros, izmantojot ES investīcijas uzņēmējdarbības publiskajā infrastruktūrā industriālo parku un teritoriju attīstīšanai reģionos. Plānots, ka Liepājas SEZ projekta realizēšanai varētu piesaistīt desmit miljonus eiro.


Ielu posmu izbūve ietver ceļu būvdarbus, cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbus, apkures cauruļvadus, pilsētas infrastruktūru un ielu apgaismojumu.


Būvnieki aicināti iesniegt piedāvājumus līdz 4.decembrim, pulksten 10.


Jau vēstīts, ka pilsētas būvvalde ir izsniegusi būvatļaujas un izdarījusi atzīmes par projektēšanas nosacījumu izpildi ielu infrastruktūras projektiem bijušā "Liepājas metalurga" teritorijā, un, kā iepriekš portālam irliepaja.lv stāstīja Liepājas SEZ pārvaldnieks UIdis Hmieļevskis, "pašlaik notiek projekta pieteikuma precizējumi, pēc kura tiks saņemts gala apstiprinājums un noslēgts līgums ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru".


Būvdarbus plānots pabeigt 2025.gada 31.decembrī.


Novembrī SEZ pārvalde izsludinājusi vēl divus iepirkumus – ostas kuģu kanālu un akvatorijas projektēto dziļumu uzturēšanas darbiem 2024.gadā (piedāvājumi iesniedzami līdz 13.decembrim) un degvielas iegādei (piedāvājumi iesniedzami līdz 7.decembrim, pulksten 15).