Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti, slēgti  vai mainījuši atrašanās vietu.

Pēdējā mēneša laikā vairāki uzņēmumi Liepājā atvērti un mainījuši atrašanās vietu. Liepājas Jūrniecības koledžas audzēkņi un arī citi pilsētas iedzīvotāji turpmāk maltīti varēs ieturēt Jūrniecības koledžas dienesta viesnīcā atvērtajā kafejnīcā "Kadets" Cietokšņa ielā 2. Kafejnīca piedāvā arī ēdiena piegādi.

Durvis vēris veikals "Dažādi rokdarbi" Kuršu 15a – tajā iespējams iegādāties rokdarbus, dāvanas un suvenīri. Savukārt izveidot apģērbu vai veikt korekcijas turpmāk var arī apģērbu šūšanas un remonta darbnīcā Krūmu ielā 41/43. Ja ir vēlme iegādāties Latvijā ražotu gatavu sieviešu apģērbu, to var izdarīt veikalā "LatMode" Zivju ielā 4/6. Lietotus apģērbus un traukus nopirkt iespējams veikalā "Stuff 4 U" Mirdzas Ķempes ielā 10.

Biedrība "Pirmās palīdzības vienība" veikalā Uliha ielā 35/37 piedāvā arī pārvietošanās palīglīdzekļu nomu un pirmās palīdzības apmācību. Kungu ielā 2 interesenti var saņemt tulkošanas pakalpojumus, tos piedāvā SIA "Euro Tulkojumi un finanses".

Ja nepieciešama dāvana, var doties uz juvelierizstrādājumu veikalu "Golden saga", kas atrodas tirdzniecības centrā "Baata" Klaipēdas ielā 104c, bet ziedus var iegādāties Mirdzas Ķempes ielā 10, ziedu veikalā "Katelija".

O. Kalpaka ielā 46 sākusi darboties "Libava Trans Holding" smago automašīnu mazgātuve.

Trīs ar automašīnām saistītas firmas – "Gross auto", autonomu "Gnomus" un servisu "Trīs K serviss" – turpmāk varēs atrast Pļavu ielā 55. Iepriekš šie uzņēmumi atradās Loku ielā 4.

Datorsalons "Liedata" savus pakalpojumus tagad piedāvā Dzērves ielā 1, bet darba apģērbu veikals "Better" no Raiņa ielas 9 pārcelts uz Pulvera ielu 10.

Trīs uzņēmumi slēgti – veikals "Āzija" Ganību ielā, kafejnīca "Lavanda" Graudu ielā 45 un mēbeļu veikals Malkas ielā 4.

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.