Investējot 50 000 eiro, tirdzniecības centrs internetā 220.lv ir atvēris pirmo klātienes veikalu un preču saņemšanas punktu Kurzemē, kas atrodas Liepājā.

Jaunais veikals un preču saņemšanas punkts ir daļa no uzņēmuma tīkla paplašināšanās stratēģijas ar mērķi stiprināt pārklājumu visā Latvijā un klientu servisu, nodrošinot iespēju ne tikai bez maksas saņemt tiešsaistē pasūtītās preces, bet arī klātienē iegādāties populārākās preču kategorijas.

Jaunais veikals un preču saņemšanas punkts Liepājā atrodas vienā no rosīgākajiem pilsētas rajoniem - Liepājas Pētertirgū, Siena ielā 4. Veikala kopējā tirdzniecības platība ar noliktavu ir 300 m2, no kuriem 100 m2 aizņem tirdzniecības zāle.


220.lv komunikācijas un mārketinga vadītāja Līga Bubko norāda, ka lēmums atvērt veikalu Liepājā pieņemts, jo šī pilsēta atrodas ģeogrāfiski tālu un tur ir liels 220.lv klientu īpatsvars, tāpēc, lai nodrošinātu labāko iepirkšanās pieredzi, uzņēmuma ir jābūt tur, kur ir tā klienti.

Turpina L. Bubko: "E-komercijas izaugsme un tās apjomi nākotnē tikai turpinās augt. Lai apmierinātu mūsu klientu vēlmes, mēs jau kādu laiku investējam līdzekļus jaunu partnerību un fiziskās apkalpošanas punktu tīklā. Tā nodrošinām labāko iepirkšanās pieredzi, domājot par pircējiem, kuriem patīk iepirkties un iepazīties ar preču sortimentu ne vien tiešsaistē, bet arī klātienē, un kuri vēlas internetā iegādātās preces saņemt ātri un bez maksas. Tāpat gribu uzsvērt, ka Liepājas veikala atvēršana ir daļa no mūsu biznesa stratēģijas, arvien vairāk paplašinot 220.lv veikalu un preču saņemšanas punktu skaitu, ko, neraugoties uz krīzes radītajiem izaicinājumiem, turpinām mērķtiecīgi īstenot."

L. Bubko uzsver, ka uz vietas pircējiem tiks nodrošināta ne vien preču saņemšana, bet arī būs iespējams iegādāties populārākās preces smaržu, bērnu un aksesuāru kategorijās - kopskaitā 2500 dažādu preču vienību.


Jaunatvērtajā veikalā strādā 6 darbinieki. Darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai ir no pulksten 9 līdz 19, sestdienās no pulksten 10 līdz 17, savukārt svētdienās veikals būs slēgts.

Atklājot pirmo 220.lv veikalu Liepājā, turpmāk Latvijā būs pieejami kopskaitā jau četri uzņēmuma klātienes preču saņemšanas punkti un veikali – pa vienam Liepājā un Daugavpilī, savukārt Rīgā – divi.

Jāuzsver, ka, lai rūpētos par klientu drošību, preču saņemšanas punktos tiek ievēroti visi veselības aizsardzības un drošības pasākumi, tai skaitā klientu skaita ierobežošana vienā telpā, 2 metru distances ievērošana, kā arī tiek izmantoti tādi risinājumi kā norobežojošais stikls, dezinfekcijas līdzekļu lietošana. Ik reizi pēc klienta numuriņa izsniegšanas tiek veikta digitālo ekrānu dezinfekcija un virsmu dezinfekcija. Apmeklētājiem ir aicinājums saskaņā ar valstī noteiktajiem nosacījumiem veikalu apmeklēt, lietojot sejas aizsargmasku.