Latvijas nacionālā aviokompānijas "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss intervijā LTV raidījumam "Panorāma" atzinis, ka nav plāna atjaunot reisus uz Liepāju.

Gauss stāstīja, ka pagaidām neesot plānu atjaunot iekšzemes reisus, piemēram, uz Liepāju. "Nesen satiku Liepājas mēru. Mēs pārrunājām lidojumus uz Liepāju. Es solīju, ka mēs par to padomāsim. Protams, ne šovasar, jo lidojumu saraksts jau ir gatavs," teica Gauss. Viņš uzvēra, ka iekšzemes lidojumi varētu tikt atjaunoti tikai gadījumā, ja tas būs ekonomiski izdevīgi. Ja lidojumi nesīs zaudējumus, tad tie netiks atjaunoti.

Gauss darbu kompānijas izpilddirektora un valdes priekšsēdētāja amatā sāka 1.novembrī. Bijušo Ungārijas nacionālās aviokompānijas "Malev" ģenerāldirektoru Gausu par jauno "airBaltic" vadītāju "airBaltic" padome iecēla 21.oktobrī.

Satiksmes ministrija 30.novembrī iegādājās "airBaltic" privātajam akcionāram "Baltijas Aviācijas sistēmas" piederošos 47,2% lidsabiedrības akciju. Tādējādi valsts ir kļuvusi par 99,8% "airBaltic" akciju īpašnieci, ziņo BNS.