Noslēgušies vairāki  ražotāja SIA "Cotton Club Liepāja" izsludinātie iepirkumi par dažādu iekārtu iegādi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā, raksta portāls db.lv.

Kopējais iepirkumu apjoms ir vairāk nekā 3,7 miljoni eiro. Uzņēmums iegādāsies atsevišķu kokvilnas auduma slāņu savienošanas mezgli par 948 tūkstošiem eiro un auduma žāvēšanas un satīšanas mezglu par 640 tūkstošiem eiro.

Tāpat par 708 tūkstošiem eiro SIA "Cotton Club Liepāja" iegādāsies atsevišķu kokvilnas auduma slāņu ražošanas mezglu, bet par 678 tūkstošiem eiro – atsevišķu kokvilnas auduma slāņu pārklāšanas mezglu.

Par 272 tūkstošiem eiro kompānija pirks gaisa filtru un gaisvadu sistēmu, bet par 54 tūkstošiem – kokvilnas ķīpu attinējus.
 
Uzņēmums pārtraucis iepirkumu par spunlace tipa audumu ražošanas, apstrādes un iepakošanas iekārtu iegādi. Paredzamā iepirkuma summa šajā konkursā bija 10 miljoni eiro.

Db.lv jau rakstīja, ka "Cotton Club Liepāja" jaunās kokvilnas higiēnas preču ražotnes būvniecību un noliktavas rekonstrukciju plānots sākt janvārī, bet pabeigt paredzēts sešu līdz septiņu mēnešu laikā.

Viņš norādīja, ka uzņēmums šogad 1.decembrī izsolē par 115,7 tūkstošiem eiro iegādājās Liepājas sporta manēžu Daugava, kuru plānots rekonstruēt par noliktavu. «Manēžu izmantosim kā noliktavu, bet blakus celsim jaunu ražošanas ēku, kur atradīsies kokvilnas higiēnas preču ražotne,» sacīja Binkovskis.

Tāpat viņš pastāstīja, ka projekta investīcijas plānotas sešu līdz septiņu miljonu eiro apmērā, tajā skaitā aptuveni trīs miljonus eiro uzņēmums plāno piesaistīt no Eiropas Savienības struktūrfondiem.

Pēc viņa teiktā, uzņēmumā ražos vates kociņus un vates plāksnītes, kā arī uzņēmumā tiks pārstrādāta kokvilna, kas ir nepieciešama vates kociņu un vates plāksnīšu ražošanai. Saražotā produkcija tiks realizēta Eiropas tirgū.
Aģentūra BNS jau vēstīja, ka uzņēmums Cotton Club, kas šobrīd Liepājā ražo mitrās salvetes, un Itālijas kompānijaSanitars ir izstrādājuši jaunas ražotnes projektu, kas paredz izveidot vienu no lielākajām un modernākajām kokvilnas higiēnas preču ražotnēm Eiropā. Paredzēts, ka ražotne darbu sāks līdz 2015. gada septembrim, nodrošinot darba vietas aptuveni 200 cilvēkiem.

"Cotton Club Liepāja" mitro salvešu ražotne tika pieņemta ekspluatācijā 2014.gada februārī. Kompānija dibināta 2011.gadā. 2013.gadā "Cotton Club Liepāja" strādāja ar 880,9 tūkstošu eiro apgrozījumu un cieta 88,6 tūkstošu eiro zaudējumus.