Otrdien, 23.decembrī, beidzas pieteikšanās mitro salvešu ražotāja "Cotton Club Liepāja" iepirkumos, kuros uzņēmums plāno iegādāties jaunas iekārtas par kopumā 3,787 miljoni eiro.

Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapas informācijā teikts, ka uzņēmums plāno iegādāties septiņas jaunas iekārtas, un kopējā plānotā iepirkumu summa ir 3,787 miljoni eiro. Tostarp uzņēmums plāno iegādāties atsevišķu kokvilnas auduma slāņu ražošanas mezglu, pārklāšanas mezglu un savienošanas mezglu, kā arī audumu žāvēšanas un satīšanas mezglu.

Tāpat uzņēmums iecerējis iegādāties ūdens sagatavošanas sistēmu, gaisa filtru un gaisvadu sistēmu, kokvilnas ķīpu attinējus un "Spunlace" tipa audumu ražošanas, apstrādes un iepakošanas iekārtas.

"Cotton Club Liepāja" izpilddirektors Sergejs Binkovskis aģentūrai BNS pastāstīja, ka visas iekārtas paredzētas jaunajai kokvilnas higiēnas preču ražotnei.

Aģentūra BNS iepriekš vēstīja, ka uzņēmums "Cotton Club", kas šobrīd Liepājā jau ražo mitrās salvetes, un Itālijas kompānija "Sanitars" ir izstrādājuši jaunas ražotnes projektu, kas paredz izveidot vienu no lielākajām un modernākajām kokvilnas higiēnas preču ražotnēm Eiropā. Paredzēts, ka ražotne darbu sāks līdz 2015. gada septembrim, nodrošinot darba vietas aptuveni 200 cilvēkiem.

"Cotton Club" ir dibināts 2011.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,475 miljoni latu (3,521 miljons eiro), un tas pieder Krievijas pilsonim Maralbekam Gabdsatarovam.