26.–27.janvārī uzņēmums "Blue Shock Race" piedalījās starptautiskajā kartingu izstādē Frankfurtē (Vācija), kas ir viena no pasaules lielākajām kartingu izstādēm un notiek jau 27 reizi.

Uzņēma vadītājs Artis Daugins: "Šogad bijām gatavi doties uz vienu no pasaules nopietnākajām kartingu izstādēm un parādīt sevi. Esmu lepns par komandas veikumu pēdējo mēnešu laikā, esam sakārtojuši un paveikuši daudzas lietas, kas mums šobrīd ļauj saražo vairāk kartingus un izpildīt visas autobūves prasības ko pieprasa dažādi sertifikāti.

Šogad vēlējāmies saprast cik tad spēcīgi esam starp pasaules vis labākajiem kartingu ražotājiem un ar lepnumu varu teikt, ka pēc izstādes "Blue Shock Race" komanda mājās devās pacilātā sajūtā, jo no interesentu skatapunkta Liepājā radītais elektrokartings ir atzīts kā viens no viss izskatīgākajiem nomas kartingiem ar unikālo ātrās baterijas apmaiņas sistēmu.

Mēs noteikti ka ejam uz elektrokartingu līderu pozīcijām nomā un noteikti esam top pozīcijās sportā, jo pat mūsu lielākais konkurents no Vācijas, "Porsche-Rotax" komandas atzina, ka esam paveikuši iespaidīgu darbu."

Kā atzina Daugins, viens no lielākajiem priekiem komandai bija par to ka cilvēki no dažādām pasaules malām jau zin, kas ir "Blue Shock Race". Komanda tiešām saņēma lielu uzmanību no industrijas lielajiem spēlētājiem. Pateicoties 4 gadus ilgajam darbam šobrīd uzņēmums saņem aizvien vairāk dažādus partnerības piedāvājumus no dažādām vietām pasaulē. Par šo visu "Blue Shock Race" uzņēmums vēlas teikt milzu paldies arī investoriem, kas ir veikuši apjomīgas investīcijas, lai uzņēmums atspērtos uz pasaules skatuves.

Šobrīd komanda turpina palielināt ražošanas kapacitāti, strādā pie jaunās Liepājas kartingu halles un citiem haļļu projektiem ārpus Latvijas, kā arī gatavojas jaunajiem izaicinājumiem pēc uzaicinājuma Lielbritānijā, ASV un Saudu Arābijā.