Rīgā, tirdzniecības centra "Bērnu pasaule" 3.stāvā svētdien, 2.jūlijā, pulksten12 atklāta elektrokartingu halle "Blue Shock Race" (BSR), ziņo LETA.

Bez elektrokartinga telpās izvietotas arī citas atrakcijas, tostarp rallija simulators, virtuālās realitātes stūrītis un ''footpool'' jeb kāju biljards. Atrakciju klāstu laika gaitā paredzēts vēl papildināt.

BSR projekts pirms vairākiem aizsākās Liepājā, apvienojoties pāris jauniem un entuziasma pilniem puišiem, dzima drosmīga ideja par elektrokartingu ražošanu. Neilgi pēc idejas tirdzniecības centrā ''Riga Plaza'' tika atklāts pirmais elektrokartingu pilotprojekts, kam sekoja arī trase Liepājā. Šobrīd projektā iesaistās 20 radoši un apņēmības pilni cilvēki, kas nu jau kaļ plānus arī ārvalstu projektiem.

Salīdzinot ar iekšdedzes kartingiem, elektrokartingiem ir vairākas priekšrocības – tie nerada trokšņus un vibrācijas, kā arī neizdala izplūdes gāzes. Turklāt šiem auto ir lielāka paātrinājuma jauda, kas tos padara krietni dinamiskākus.

"Ar prieku varam apsolīt, ka BSR hallē neiztrūks dažādas oriģinālas izklaides aktivitātes, īpašie pasākumi, svinības, kā arī iespēja piedalīties aizraujošos konkursos. Bez tam pie mums ciemosies arī pasaules klases autosportisti. Jau šobrīd ir sastādīts apjomīgs halles darbības plāns un ļoti daudzi cilvēki ir kaujas gatavībā doties šurp. Noteikti neiztiksim arī bez atraktīviem turnīriem bērniem, jauniešiem un, protams, pieaugušajiem. Halle ir lieliska vieta, kur draugu grupas un ģimenes var lieliski pavadīt laiku un vienlaicīgi izaicināt sevi. Tāpat arī uzņēmumi, skolēnu klases un citi interesenti šeit var svinēt korporatīvos pasākumus, dzimšanas dienas ballītes un citus svētkus. Tas viss kopā radīs pozitīvas enerģijas garšu, ko noteikti iesaku izbaudīt katram," iepriekš portālam sacīja BSR īpašnieks Artis Daugins.

Halles atklāšanas pasākumā apmeklētājiem tika piedāvāts izbaudīt dažādus turnīrus, konkursus un balvas.