Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valde nolēmusi atļaut Andrim Liepiņam Valērijam Terentjevam savienot SEZ valdes locekļu amatus.

Andrim Liepiņam SEZ valdes locekļa amatu atļauts savienot ar Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" padomes priekšsēdētāja, bet Valērijam Terentjevam – ar metalurģijas uzņēmuma "Liepājas metalurgs" valdes priekšsēdētāja un citiem amatiem, aģentūra BNS uzzināja Liepājas SEZ pārvaldē.

Liepiņš Liepājas SEZ valdē darbojas kā valsts pārstāvis no Ekonomikas ministrijas. Savukārt Terentjevs Liepājas SEZ valdē kā uzņēmēju pārstāvis sāka darboties šogad, nomainot uzņēmēju Kirovu Lipmanu, kurš pagājušā gada nogalē aizņemtības dēļ nolēma atteikties no šā amata.

Valde ir Liepājas SEZ pārvaldes augstākā lēmējinstitūcija. Tajā darbojas trīs valsts pārstāvji (pa vienam pārstāvim no Finanšu, Ekonomikas un Satiksmes ministrijas), trīs uzņēmēji un trīs pašvaldības pārstāvji.

Liepājas SEZ valdes priekšsēdētājs ir pilsētas mērs Uldis Sesks.

Liepājas SEZ ir izveidota 1997.gadā, lai attīstītu un veicinātu tirdzniecību, rūpniecību, kuģniecību un gaisa satiksmi, kā arī preču apmaiņu caur Latviju. Uzņēmumi, kas strādā SEZ teritorijā, saņem dažādas nodokļu atlaides.