Paplašinot esošās telpas Romas dārzā, Zivju ielā 3, viesnīcas "Art Hotel Roma" senajos pagrabos atvērts Brokastu restorāns.


Pirmā telpa, kurā viesi nonāk, ir neliela zāle, kuru, tāpat kā "Art Hotel Roma" kopumā, rotā mākslas darbi, šajā gadījumā tās ir Liepājā dzimušā mākslinieka Igora Bernāta gleznas.


Laumas Kalniņas foto.


Dodoties lejā pa kāpnēm, viesi nonāk brokastu restorānā – telpās ar mierpilnu un senatnīgu noskaņu. Tas panākts gan ar sienu gleznojumiem, gan fotoattēliem no viesnīcas kādreizējo īpašnieku Drātu ģimenes arhīva. Apgleznotās Brokastu restorāna zāļu sienas ataino senās Liepājas ielas un ainavas. Centrālais sienas gleznojums ļauj ieskatīties Romas dārzā, kāds tas bija "Hotel de Rome" laikā 20. gadsimta sākumā.


Laumas Kalniņas foto.


Brokastīs viesiem tiek piedāvāta plaša silto, auksto ēdienu un desertu izvēle.

Maltītes cenā iekļauti arī dažādi dzērieni – dzirkstošais vīns, ūdens, sulas, tējas un, protams, brokastu neatņemama sastāvdaļa – aromātiska kafija.


Brokastu mierpilno atmosfēru un gardos ēdienus aicināti baudīt ne tikai viesnīcas viesi, bet arī visi liepājnieki un pilsētas viesi. Brokastu darba laiks – darba dienās no pulksten 7.30 līdz 10.30 un brīvdienās no pulksten 8 līdz 11. Cena pieaugušajam 10 eiro, bērniem no 7 līdz 14 gadu vecumam – 8 eiro. Ja vēlaties nobaudīt brokastis, droši dodieties uz viesnīcas reģistratūru, kur darbinieki laipni norādīs ceļu uz Brokastu restorānu.


Laumas Kalniņas foto.


Restorāns ir lieliski piemērota vieta dažādu veidu banketiem, un nākotnē tajā plānots organizēt gardēžu vakariņas.