Pagājušajā nedēļā norisinājās ikgadējais "Uzņēmumu reputācijas tops", kurā par jaunpienācēju kļuvis vietējā veikalu tīkla "top!" lielākais partneris SIA "Firma Madara 89".

Kopējā vērtējumā uzņēmums ierindojies 36.vietā, nozarē "Tirdzniecība"– piektajā vietā, savukārt starp pārtikas mazumtirdzniecības dalībniekiem – pirmajā vietā.

"Lepojamies ar saviem sadarbības partneriem, jo tie ir daļa no veikalu tīkla "top!" un veido mūsu kopējo tēlu. Tirdzniecības nozares reputācija nav iespējama bez patērētāju atzinīga vērtējuma un apmierinātības, tādēļ jo īpaši esam gandarīti, ka SIA "Firma Madara 89" tieši iedzīvotāju skatījumā "Uzņēmumu reputācijas topa" kopvērtējumā ir par 31 pozīciju augstāk nekā uzņēmēju vērtējumā. Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti būtu apmierināti un saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu par konkurētspējīgu cenu," uzsver veikalu tīkla "top!" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Priedīte.

Kopumā SIA "Firma Madara 89" šobrīd nodrošina vairāk nekā 1600 darbavietas, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Uzņēmums ir viens no veikalu tīkla "top!" līdzdibinātājiem un savā pastāvēšanas laikā atvēris 86 vietējos veikalus "top!" – 37 "mini top!" un 49 "top!".

Ilze Priedīte: "Vietējam veikalu tīklam "top!" ir cieša saistība ar Liepāju, jo tieši vēju pilsētā 2000.gada jūnijā AS "LPB" atvēra pirmo "top!" veikalu, ko uzskatām par veikalu tīkla pirmsākumu. Šobrīd Liepājā kopumā ir 13 vietējā veikalu tīkla "top!" veikali – pieci "top!" un astoņi "mini top!". Turklāt AS "LPB" paplašinājis savu tīklu arī ārpus Liepājas. Kopumā tie jau ir 38 veikali – 11 "top!" un 27 "mini top!", kas atrodas Aizputē, Brocēnos, Bunkā, Cīravā, Dubeņos, Grobiņā, Jelgavā, Kalvenē, Kazdangā, Krotē, Medzē, Nīcā, Pāvilostā, Priekulē, Saldū, Vaiņodē un Vērgalē.

Vēlāk, 2003. gada janvārī, apvienojoties trīs Latvijas uzņēmumiem – AS "LPB", SIA "Firma Madara 89" un AS "Diāna" – ar mērķi paplašināt un attīstīt vietējo pārtikas un nepārtikas mazumtirdzniecības tīklu Latvijas teritorijā, tika dibināts vietējais veikalu tīkls "top!" (SIA "Iepirkumu grupa"). Tādējādi tiek nodrošināta arī vienota iepirkumu sistēma un komunikācija, ļaujot tīklam paplašināties un būt konkurētspējīgam. Šobrīd veikalu tīkls "top!" apvieno jau 20 partnerus un Latvijā durvis vaļā vēris 260 veikaliem, kļūstot par lielāko Latvijas uzņēmējiem piederošu un trešo lielāko veikalu tīklu Latvijā."

"Uzņēmumu reputācijas tops" ir apjomīgākais uzņēmumu reputācijas pētījums Baltijā, kura apbalvošanas ceremonija jau 13. reizi pulcēja Latvijas vadošo uzņēmumu vadītājus un uzņēmējus. Pētījumu veic sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS, iesaistot 24000 ekonomiski aktīvus respondentus no visas Latvijas, dalot tos divās grupās – privātpersonas un uzņēmēji.