SIA "JD Properties" maijā no SIA "Rameka" iegādājusies zemesgabalu aiz veikala "Promo Cash&Carry" – Parka ielā 17, ceturtdien, 9.jūnijā, Pilsētas attīstības komitejas sēdē deputātus informēja domes izpilddirektora vietnieks Mārtiņš Tīdens.


Zemesgabalu 5652 m2 kopplatībā Parka ielā 17 "JD Properties" iegādājusies par 395 640 eiro.


Iespējams, šajā zemesgabalā varētu tapt jauns veikals "Jysk", līdzīgs tam, kāds pirms gada tika atvērts Ganību ielā 187, Ganību ielas un Mirdzas Ķempes ielas krustojumā, kas ir"Jysk" jaunā koncepta veikals. Otrs uzņēmuma veikals Liepājā atrodas Jaunajā ostmalā 3/5, tirdzniecības centrā "Rietumu centrs", un tā telpas tiek nomātas.


Portāls irliepaja.lv jau rakstīja, ka 2020. gadā SIA "Liepājas Pētertirgus" šķīrās no trim nekustamajiem īpašumiem Ganību ielā – Ganību 185, Ganību 183 un Ganību 183A, kas jau ilgstoši bija tās īpašumā. Visus trīs īpašumus, kas kopumā aizņem ap 4000 m2, par 200 000 eiro iegājās SIA "JD Properties". Pirms tam SIA "JD Properties" par 775 000 eiro jau bija iegādājusies SIA "Lenoka" (iepriekš "Palink") īpašumu Ganību ielā 187 (veikals "Mego") kopā ar zemesgabalu 3102 m2 kopplatībā. 2021. gada pavasarī šeit tika atvērts jaunais veikals "Jysk".


"JD Properties" dibināta 2019. gada septembrī, tās pamatkapitāls ir 350 000 eiro, bet tās vienīgā īpašniece ir SIA "Do It", kas apgādā ar precēm "Jysk" veikalu tīklu Baltijā un Baltkrievijā. Savukārt "JD Properties" patiesais labuma guvējs ir Dānijas pilsonis Jakups Jakobsens. Abiem uzņēmumiem ir viena juridiskā adrese.


Jaunais mājas un interjera preču veikals Ganību ielā 187 iekārtots atbilstoši Dānijas uzņēmuma konceptam, un ir ar daudz ērtāks, pieejamāks un uzskatāmāks pircējiem. Tas ir otrais jaunā koncepta veikals Latvijā aiz Rīgā, tirdzniecības centrā "Sāga" esošā.


Uzziņa
"Jysk" ir labi pazīstams zīmols, kas jau kopš tā dibināšanas Dānijā ir piedāvājis plašu un daudzveidīgu piedāvājumu klāstu mājokļa labiekārtošanai. "Jysk" ir viens no visstraujāk augošajiem veikalu tīkliem mājokļa preču mazumtirdzniecības nozarē. Pirmo veikalu 1979. gadā dibināja dāņu uzņēmējs Larss Larsens ar mērķi ikvienam nodrošināt labāko un kvalitatīvāko piedāvājumu ikdienas dzīvei un atpūtai. Šobrīd "Jysk" ir vairāk nekā 2900 veikalu 51 pasaules valstī.

(Avots: www.Jysk.lv)