Šodien, 16. novembrī,  TN "Kurzeme" 3. stāvā atvērts Latvijā iemīļots sieviešu un vīriešu apģērbu, un aksesuāru veikals "BRANCHESS", kas jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā, Valmierā, Alūksnē, Ventspilī, informē "Kurzemes" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

"BRANCHESS" saviem klientiem plašā izvēlē piedāvā sieviešu svētku un ikdienas apgērbus no XS līdz 6XL izmēram, Latvijā dizainētas un ražotas kleitas, svārkus un blūzes par pieejamām cenām, kā arī dažādus aksesuārus.  Latvijā šūtās kleitas, svārki, blūzes, kā arī vīriešu tauriņi, tiek šūti no kvalitatīva un rūpīgi izvēlēta auduma, lai būtu ērti valkājami un viegli kopjami.

"BRANCHESS" īpaši rūpējas arī par vīriešu apģērbu piedāvājumu. Veikalos sev koptēlu var izveidot puiši, vīrieši un kungi no XS līdz 6XL izmēram. Eleganti un kvalitatīvi uzvalki līdz 72. izmēram, ļoti plaša kreklu un aksesuāru izvēle, virsjakas, kā arī dažāds ikdienas apģērbu piedāvājums.

"BRANCHESS" stāsts ir aizsācies jau pirms vairāk kā 20 gadiem. Tas ir latviešu ģimenes uzņēmums, tādēļ viena no strauji augošā uzņēmuma panākumu atslēgām noteikti ir ģimeniskuma kods, kas ielikts uzņēmuma būtībā jau kopš pirmsākumiem. "BRANCHESS" piedāvā iespēju iegādāties preces arī internetveikalā www.branchess.com.

Tikai šonedēļ, veikala atklāšanas svētkos no 16. novembra līdz 20. novembrim "BRANCHESS" saviem klientiem dāvina -10% atlaidi visām pilnas cenas precēm un bezmaksas klienta kartes noformēšanu.

Veikals atrodas TN „Kurzeme" 3. stāvā un strādās ārkārtas situācijas periodā darba dienās no pulksten 10 līdz 20, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.