Ceļu būves uzņēmumam SIA "Aizputes ceļinieks" mainījušies īpašnieki, patiesie labuma guvēji, amatpersonas, pamatkapitāls, kā arī uzņēmums mainījis nosaukumu uz SIA "ARB 7", liecina "Firmas.lv" informācija

Par uzņēmuma vienīgo īpašnieci un patieso labuma guvēju kļuvusi Vita Gūtmane.

Iepriekš uzņēmuma īpašnieki vienādās daļās bija SIA "Elpico" un SIA "Okavango". "Okavango" patiesie labuma guvēji ir Armands Garkāns, Normunds Luste un Alvis Tanbergs, savukārt "Elpico" patiesie labuma guvēji ir Edijs Kizenbahs un Irina Kizenbaha.

Mainījies arī uzņēmuma pamatkapitāls, kas tagad ir 2800 eiro. Iepriekš uzņēmuma pamatkapitāls bija 1 849 344 eiro.

Par uzņēmuma vienīgo valdes locekli kļuvis Māris Grundmanis. Iepriekš uzņēmuma valdes priekšsēdētājs bija Sintijs Cveigels.

Šogad līdz 31.augustam "Aizputes ceļinieks" strādājis ar 393 373 eiro apgrozījumu un guvis 475 884 eiro peļņu, liecina uzņēmuma gada pārskats par periodu no 1.janvāra līdz 31.augustam.

"Aizputes ceļinieks" pērn strādāja ar 4,519 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 45,2% mazāks nekā 2018.gadā, savukārt uzņēmuma zaudējumi pērn samazinājās par 10,6% un bija 684 489 eiro.

Ņemot vērā kopējo prognozēto būvdarbu apjoma kritumu ceļu nozarē, 2019.gada nogalē "Aizputes ceļinieka" īpašnieki pieņēma lēmumu par turpmākās uzņēmuma darbības būtisku samazinājumu, kā arī uzņēmuma aktīvu atsavināšanu, lai pilnībā veiktu norēķinus ar kredītiestādēm un kreditoriem. Patlaban visas saistības ar kreditoriem ir pilnībā nokārtotas.

"Aizputes ceļinieks" dibināts 1991.gadā.

Kā liecina "Firmas.lv" dati "ARB 7" ir pirmais un vienīgais Vitai Gūtmanei piederošais uzņēmums.