Lidsabiedrība "airBaltic" 2019.gada aprīlī uz un no Liepājas pārvadājusi 1282 pasažierus, kas uzņēmumam ir jauns rekords kopš regulāro lidojumu atsākšanas starp Rīgu un Liepāju 2017.gadā.

No aprīļa "airBaltic" palielinājusi iekšzemes lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā. Tādējādi tiek papildus uzlabots savienojums starp šīm abām pilsētām, kā arī no Liepājas uz tālākiem galamērķiem "airBaltic" maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

"airBaltic" lidojumus maršrutā Rīga–Liepāja veic piecas reizes nedēļā ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot aptuveni 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir no 15 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Pilns "airBaltic" piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

"airBaltic" nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus caur Rīgu uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā "airBaltic" ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku, informē korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.