ZZS Saemas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis Liepājas lielākajai avīzei nenoliedz, ka Pīlēns ir uzrunāts kļūt par mūsu Prezidentu, tikai vēl nav pieņemts galīgais lēmums.
Savukārt Uldis Sesks, kurš arī esot uzrunāts šai pašā sakarā, atbildējis:
“Tas nav amats, uz ko es vai kāds cits tiecas. Bet es pilnīgi noteikti zinātu, ko es varētu darīt Latvijas cilvēku labā”.
Izskatās pēc konkurenceses Liepājas partijā uz augsto amatu! Kaut gan, manuprāt, tas vairāk līdzinās vieglam teatrālam flirtam. Jo neticu, ka tādu politisko briedumu sasniegušais Uldis Sesks varētu pamest mūs, liepājniekus, pilsētai visgrūtākajā brīdī, kad metalurga krāsnis tik tikko iekurtas!
Manuprāt, īstenais plānotais prezidenta kandidats ir arhitekts, ekspolitiķis un starptautiskais biznesmenis Uldis Pīlēns. Skatoties gadu griezumā, šim Liepājas skartajam Prezidenta vai premjerministra amats ierakstīts zvaigznēs. Jau kādus divdesmit gadus ar fizioloģisku regularitāti ik pa četriem gadiem Pīlēns kungs Latvijas televīzijas ekrānos ar ekselencei raksturīgu politisko viedumu mācījis latvju tautu, kādam jābūt Latvijas Prezidentam vai premjeram, kā vajadzējis būt un ko mēs visi esot palaiduši garām.
Ja turpinām būt nopietni, tad mūsu mēram Uldim Seskam būs jāuzņemas atbildība par ZZS saticīgajā “draudzē” ievedamo Uldi Pīlēnu, jo mēram vajadzētu atcerēties, ka savulaik Tautas partija Pīlēnam bija izdevīga tikai tad, kad tā atradās spēka pozīcijās. Nedod, Dievs, ja ZZS šajā mūsu politiskajā dīķī kaut kas samisējas ar reitingiem, tad var gadīties, ka Pīlēns savicinās spārnus un aizlaidīsies, kā savulaik aizlaidās no Tautas partijas, kad tā vairs nebija topā.

























