Dzerot labu viskiju ar Ivaru, pārrunājām lielo jezgu ap vakcīnu iepirkumiem un vakcinēšanos Latvijā, kas atsauca atmiņā franču kinokomēdiju "Pitkina piedzīvojumi slimnīcā".  Latvijas valsts medicīnā šī "komēdija" turpinās, un brīžaiem pat uzsit augstu vilni. "Pateicoties" kovidam, Latvijas iedzīvotājiem ir uzskatāmi izdevies ieraudzīt, cik dziļā pakaļā ir mūsu valsts medicīnas ierēdniecība. Uzskatāms piemērs šajā sakarā ir e-veselības sāga daudzu valdību garumā.

Ļoti žēl, ka ne bijušajai ministrei Viņķelei, ne tagadējam ministram Pavļutam nav bijis drosmes to atklāti pateikt un attiecīgi rīkoties – laikus izravēt mūsu medicīnas ierēdniecības "ģimenes" trūdošo daļu un sākt reālas pārmaiņas medicīnā. Un maz ticams, ka kādai citai valdībai tas izdosies.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju ar vakcinēšanos, mēs gribētu ieteikt Pavļuta kungam vismaz uz laiku nolikt pie malas savu universālo kompetences sajūtu

un Centrālcietumā satikties ar smagos noziegumos apsūdzēto Aivaru Lembergu un palūgt attālināti nomenedžēt Latvijas iedzīvotāju vakcinēšanas procesu. Ņemot vērā Ventspils bijušā mēra Aivara Lemberga intelektu, ilggadējo pieredzi un ietekmi uz visdažādākā kalibra un raudzes ierēdņiem, mēs ar Ivaru esam  pārliecināti, ka Aivaram tas izdotos daudz efektīvāk par dziesmu svētku menedžeri Evu Juhņēviču un valsts veselības Top  ierēdņiem. Varbūt Lemberga kungs varētu piekrist no cietuma kameras pastrādāt savas valsts labā. Tas arī viņam īsinātu laiku un, iespējams, tiesa šādu brīvprātīgu sabiedrisku darbu Latvijas labā ņemtu vērā, gatavojot galīgo spriedumu.