Romas dārzā ar Ivaru vērojot čaklos zvirbuļus un norūpējošos baložus, iemalkojām sarkanvīnu vīnu un kaut kā "piestājām" pie Šlesera partijas nupat nopublicētajiem Saeimas kandidātiem no Liepājas.

Mēs neesam ne lepni ne sajūsmināti, ka šī Kurzemes saraksta 3.numurs ir liepājnieks kultūrists Māris Šveiduks. Ir pamatotas aizdomas, ka gadījumā, ja Šveiduks kļūs par Saeimas deputātu vai pat ministru, viņš nespēs orientēties daudzās jomās, izņemot, protams, kultūrismu. Taču sporta ministra amata Latvijā nav.

Mums arī ir pamatoti pārmetumi Aināra partijas vēlēšanu stratēģiem par vieglprātīgu attieksmi pret tiem Liepājas vēlētājiem, kuri ilgojas pēc Viļa Krištopāna nākamās valdības. Mūsuprāt par kandidātiem tika aicināti tie, kurus vairāk pazīst Rīgā, nevis Liepājā. Ja mums ar Ivaru, piemēram, būtu jautājuši, kurš no mums zināmiem, populārākiem un atraktīvākiem liepājniekiem būtu ņemams sarakstā no mūsu pilsētas, mēs, iespējams, būtu ieteikušu uzrunāt mums un daudziem liepājniekiem pazīstamo bijušo bezpajumtnieku Kursīša kungu, kurš nekad nemeklē vārdus kabatā un kuram piemīt iedzimta inteliģence. Un, protams, mēs kā vietējās "drēbes" zinātāji varētu ieteikt vēl kādu duci interesantu liepājnieku, kam Latvija ir pirmajā vietā, ja jākandidē uz Saeimu.