Jaunajā gadā ar savu draugu Ivaru Kesenfeldu pie karstvīna glāzes mēģinājām ieskicēt dažus, mūsuprāt, interesantākos notikumus, kurus mēs šogad varētu piedzīvot Liepājas dzīvē.

Kā viens no interesantākiem jaunumiem ir paklīdušās runas par to, ka pretrunīgi vērtētais sporta skolas direktors Naums Vorobeičiks esot vai tuvākā laikā tikšot paaugstināts amatā. Ja tā ir taisnība, tad, mūsuprāt tas ir tikai normāli, jo enerģiskiem un kreatīvi bagātiem cilvēkiem jādod vēl lielākas iespējas sevi realizēt.

Patīkamas pārmaiņas Jaunajā gadā top arī Liepājas Universitātes galvenās ēkas fasādē. Tikai paliek jautājums, kādas pārmaiņas mūsu izglītības ministrs "melnais" Kārlis plāno veikt ar Liepājas Universitātes izglītības kvalitāti un tās sociālo kontingentu.

Mūsuprāt, ir vērts pieminēt arī drīzā Pētera I namiņa pārdzimšanu par 18.gs. interjera muzeju. Un šinī sakarā muzeja direktore Dace Kārkla ar saviem muzeja kolēģiem un muzeja busiņu lielā līdzekļu taupības režīmā gada nogalē ir importējusi no Holandes muzejiem ne tikai idejas, bet arī dažādus interjera priekšmetus – kāju sildītāju, svečturi un puķu gleznas kopiju. It kā – lielam pārsteigumam – no Holandes esot atvesta arī Pētera I cirvja kopija, kura īpaši palielināšot kopīgo tūrisma plūsmu uz mūsu pilsētu, un ne tikai vasarā.

Kopumā nonācām pie secinājuma, ka mūs sagaida ļoti interesants gads.

Bet par citiem interesantiem un vēl interesantākiem notikumiem patērzēsim pie citas vīna glāzes kādu citu reizi.