Ar manu draugu Ivaru, dzerot glāzi "Corona" alus un esot pirmsmaija noskaņās, apspriedām kāda portāla irliepāja.lv lasītāja iesūtītu sūdzību par to, ka


Liepājas "Pētertirgū" vairs bez maksas nevarot izlasīt laikraksta ‘’Kurzemes Vārds’’ (KV) eksemplāru, kurš tradicionāli bija izkārts pie zivju pagraba ieejas.

Tagad tur esot prasts tirgus ziņojumu dēlis.


Mūsuprāt, šo problēmu, it sevišķi pandēmijas laikā,  vajadzētu uztvert kā humāni piesātinātu bažu, kurai vienaldzīgi paiet garām būtu nenopietni.

Nez’, vai iemesls brīvavīzes "kancelēšanai"  varētu būt izmaiņas "Pētertirgus" administrācijā? Vai arī, visticamāk, tas ir saistīts ar "Kurzemes Vārda" vadības finansiāliem apsvērumiem, jo bezmaksas avīzes eksponēšana būtiski samazina laikraksta abonentu skaitu.


Lai kā tas arī būtu, mūsuprāt, Liepājas vēsturiskā avīze "KV" visos pastāvēšanas laikos pie visām varām ir bijusi objektīvas taisnības nesējs liepājniekiem!


Tādēļ šīs problēmas risināšanai būtu jāpiesaista pašvaldības finansējums, lai pilsētas galvenajās ielās, parkos, tirgos, sociālajās mājās un varbūt vēl citur tiktu uzstādīti "KV" avīzes stacionāri stendi.

Tas  būtu reāls un demokrātisks atspaids ik katram liepājniekam bez maksas iegūt visaktuālāko informāciju par notiekošo un nenotiekošo mūsu pilsētā.

Un tajā pašā laikā, tas būtu efektīvs un pilnīgi legāls Liepājas domes finansiālais pabalsts ‘’Kurzemes Vārdam’’.