Nesen Pētertirgū pie zivju stendiem satiku senu savu paziņu Jāni Semibrātovu, strādnieku no bijušās Karostas rūpnīcas. Jānim kā vienmēr pavilkās uz politiku.
Šoreiz viņš bija ļoti sašutis par Liepājas domes saskaņiešiem, kā viņš saka "savējiem".
Aiz pieklājības pret lasītāju neatkārtošu Jāņa tiešo runu Vorobeičika, Miloslavska un Hadaroviča adresē, bet tās saturs ir sekojošs: Jāņaprāt, deputāti, par kuriem viņš un viņa kaimiņi Karostā balsojuši, rīkojušies tā, ka vēlētāji tagad jūtoties aptaisīti un izmantoti.
Kas varēja iedomāties, ka Ansiņš un Sesks šos mīkstmiešus ir apstrādājuši līdz tādai pakāpei, ka šamie nodevuši SC sociāldemokrātiskos pamatprincipus, kuru dēļ faktiski visa Karosta par viņiem atdeva balsis! Konkrēti: viņi mums, pensionāriem, solīja sabiedrisko transportu par velti, bet tagad izrādās, ka viņi Rožu ielā cēluši rokas, par sabiedriskā transporta maksas stipru palielinājumu. Un tie vēl skaitās mūsu SC avangards! Gunār, kā mēs līdz tādai dzīvei esam nonākuši?! Vai tiešām viņi ir ar kaut ko iebaroti vai šantažēti ar izslēgšanu no domes?
No tālākām diskusijām, mani "izglāba" zivju pārdevēja, bet šķiet, ka Jānis nav vienīgais no Saskaņas vēlētājiem, kuriem zudis ticības pamats zem kājām par savu partiju.




























