Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) izsludina pieteikšanos jau ceturtajai vasaras akadēmijas nedēļai "Dabas daudzveidība", kura norisināsies no 1. līdz 5.augustam. Šajā nedēļā galvenokārt tiks izzināta dabas daudzveidība un iepazīta Zirgu salas teritorija, informē ZIIC izglītības metodiķe Justīne Rusakova.

Vasaras akadēmijas ceturtajā nedēļā "Dabas daudzveidība" 3.–4. klašu skolēni iepazīs dabu sev apkārt un dodoties uz Zirgu salu Liepājā, mēģinās ieraudzīt tur mītošās dzīvās radības, kā arī iepazīt augu valsti. Tiks īstenotas izglītojoši praktiskas nodarbības – veidoti barības ķēžu modeļi, mikroskopos pētīts tas, kas dabā iegūts, spēlētas izglītojošas spēles un noslēgumā materiālapstrādes tehnikā izgatavota prāta spēle.
 
Nodarbības tiek īstenotas no pulksten 10 līdz 14 ZIIC telpās, Autoru ielā 4/6. Dalības maksa ir 50 eiro nedēļā (ieskaitot PVN).
 
Pieteikšanās notiek elektroniski, aizpildot anketu: form.jotform.com/221381825464356
 
"Vasaras akadēmija" norisinās vairākos vasaras periodos un pieteikšanās katrai nedēļai tiek izsludināta atsevišķi. Noslēdzošajā skolēnu vasaras brīvlaika mēnesī ir plānotas vēl divas tematiskas nedēļas:

Augustā:
01.08.–05.08. Dabas daudzveidība
08.08.–12.08. Pētnieciskā darbība