Lai radītu vēl maģiskāku svētku sajūtu liepājniekiem un pilsētas viesiem, vairākās vietās Liepājā laika posmā no 21. līdz 31. decembrim katru dienu no pulksten 10 līdz pulksten 21 skanēs svētku mūzika, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Ziemassvētku fona mūziku plānots nodrošināt pie:
– Liepājas Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās katedrāles (Lielā iela 9),
– Liepājas baptistu Pāvila draudzes (Siena iela 10),
– Liepājas Svētās Annas Evaņģēliski luteriskās baznīcas mūzika skanēs no 24. decembra (Veidenbauma iela 1),
– pie pilsētas galvenās egles (Rožu laukums).

Mazākie liepājnieki un pilsētas viesi var parunāties ar pilsētas Ziemassvētku eglīti un uzdziedāt kādu Ziemassvētku dziesmu šo sestdien un svētdien (19. un 20. decembrī) no pulksten 10 –18.

Tāpat aicinām kopā ar ģimeni doties romantiskā pastaigā − gaidot svētkus, Liepāja uzmirdzējusi tūkstošiem gaismiņās. Skaisti rotāts ir pilsētas centrs – Rožu laukums un laukums pretī Liepājas Universitātei, Tramvaja tilts, skvērs pie koncertzāles "Lielais dzintars".  Izgaismoti lukturīšu namiņi ir arī Jaunliepājā, Annas tirgus laukumā, Uliha ielā, M. Ķempes un Grīzupes ielā izdekorēti ir vairāku ēku brandmūri, jaunu izskatu tumšajā laikā ieguvusi arī M. Ķempes un Ziemeļu iela visā garumā, savukārt uz Jaunā tilta margām nolaidušies eņģelīši. Eņģelīši stabulēs un vakara stundās mirdz arī virs O. Kalpaka tilta laidumiem.

Dodoties pastaigā neaizmirsti apskatīt arī Jāņa ielā esošo fotogrāfa Aigara Hibnera brīvdabas izstādi ar 2021. gada Liepājas pilsētas kalendāra attēliem. Ikviens liepājnieks un pilsētas viesis izstādi var aplūkot vairāku mēnešu garumā.

Vēl aicinām aiziet arī līdz Liepājas pludmalei, kur jau kādu brīdi apskatāms jauns objekts – Vēja paviljons.