Liepājas autobusu parks Lielā ielā 12, blakus veikalam "Drogas" un disko bāram,  vēlas ierīkot pieturu eksprešiem, kas kursē uz Rīgu.

„Šādu priekšlikumu ierosinājām, lai uzlabotu pasažieru ērtības, lai liepājnieki uz Rīgu varētu aizbraukt, izmantojot tikai vienu transporta līdzekli – tālsatiksmes autobusu, kā arī lai spētu konkurēt ar mazajiem pārvadātājiem,” domes Transporta infrastruktūras komisijas locekļiem skaidroja Autobusu parka valdes priekšsēdētājs Gundars Kristapsons.

Komisijā domas par šo priekšlikumu dalījās, un lēmums netika pieņemts. Kā paskaidroja domes izpilddirektora vietnieks Ronalds Fricbergs, šim priekšlikumam ir gan plusi, gan mīnusi, piemēram, šaubas par autobusu manevrēšanas iespējām šajā Lielās ielas posmā. „Ja varētu eksperimentālā veidā kādu laiku pavērot, kā tas darbojas, būtu vieglāk pieņemt lēmumu,” portālam sacīja Fricbergs. Taču Autotransporta direkcijai (ATD) neesot šādas prakses – tā vai nu piešķir starppilsētu pieturas statusu vai ne. Pēc Fricberga sacītā pašvaldība tomēr sūtīs vēstuli ATD ar lūgumu piešķirt starppilsētu pieturas statusu uz laiku. Tāpat gan pašvaldībai, gan Autobusu parkam būtu svarīgi zināt liepājnieku viedokli.