Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Eco Baltia vide" Liepājā līdz 12. novembrim īsteno akciju, kuras laikā otrreizējo materiālu šķirošanas laukumā Ezermalas ielā 11 no iedzīvotājiem un uzņēmumiem bez maksas tiek pieņemti logu stikls un rāmji, portālu informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Alise Zvaigzne.

Uzņēmumā norāda, ka akcijas pirmajās nedēļās savāktas jau desmit tonnas materiāla, kas akcijas beigās tiks nodots otrreizējai pārstrādei. Akcijas mērķis ir nodrošināt iespēju Liepājas un tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem un uzņēmumiem videi draudzīgā veidā atbrīvoties no logu stikla un to rāmjiem.

Līdz 12. novembrim bez maksas atsevišķi tiek pieņemti trīs veidu materiāli: logu stikls, logu koka rāmji un logu plastmasas rāmji. Jāņem vērā, ka stiklam no logu rāmjiem jābūt atdalītam, kā arī netiks pieņemti cita veida stikla izstrādājumi – auto stikls, mēbeļu stikls, trauki u.c. Pakalpojums tiks sniegts gan juridiskajām, gan arī privātpersonām.

Logu stiklus un rāmjus atkritumu šķirošanas laukumā Ezermalas ielā 11, Liepājā, iespējams nodot līdz 12. novembrim:


• No pirmdienas līdz piektdienai: 8.00-16.30;
• Sestdienās: 8.00-14.00.

Akcijas rīkotāji atgādina, ka atkritumu šķirošanas laukumā Ezermalas ielā 11, Liepājā, iedzīvotājiem ir iespēja ikdienā nodot arī cita veida šķirotos atkritumus, tostarp iepakojumu, stikla taru, elektrotehniku, tekstilizstrādājumus, baterijas, metālu, dārza un zaļos atkritumus, metāllūžņus un cita veida atkritumus. Šķirošanas laukuma darba laiki un informācija par pieņemtajiem atkritumu veidiem pieejama ŠEIT.

Plašāka informācija par citiem "Eco Baltia vide" pakalpojumiem un nodrošinātajām atkritumu šķirošanas iespējām, kā arī aktuālo informāciju iespējams atrast uzņēmuma mājaslapā. Jautājumu gadījumā par logu stiklu un rāmju nodošanu aicinām sazināties, rakstot uz e-pastu: kurzeme@ecobaltiavide.lv.