Sabiedriskā transporta pieturā pašā pilsētas centrā blakus kioskam "Narvesen" Lielā ielā 16 jau mēnesi redzams sadauzīts reklāmas stenda stiklojums. Aiz tā vīd Liepājas Mākslas foruma plakāts.


Foruma rīkotājas SIA "Lielais Dzintars" digitālo projektu un reklāmas speciālists Indulis Pelnēns portālam irliepaja.lv pastāstīja, ka plakāts izvietots jau septembra sākumā, savukārt kāds portāla lasītājs raksta, ka šādi stends izskatās jau mēnešus trīs!

Pērn pašvaldības izsludinātajā iepirkumā tiesības izvietot reklāmas objektus pašvaldības reklāmas stendos, sabiedriskā transporta pieturvietās un citos reklāmas objektos ieguva SIA SIA "Baltic Plus" (valdes priekšsēdētāja Jevgēņijs Markovs), ar kuru līgumu slēdza Komunālā pārvalde. Šajā līgumā skaidri un gaiši rakstīts, ka stendu apkalpotāja pienākums ir arī veikt "šo reklāmas nesēju uzturēšanu".

SIA "Baltic Plus" nupat vēlreiz ir uzvarējis iepirkumā "Par tiesībām veikt reklāmas objektu izvietošanu pašvaldības reklāmas stendos, sabiedriskā transporta pieturvietās un citos reklāmas objektos un šo reklāmas nesēju uzturēšanu Liepājā" (līguma summa 36 006,85 eiro).

SIA "Baltic Plus" pienākumos ir uzturēt kārtībā arī sabiedriskā transporta shēmas sabiedriskā transporta pieturvietās "tehniski funkcionējošā un labā stāvoklī", un jāveic citi darbi atbilstoši Tehniskās specifikācijas prasībām. Komunālajai pārvaldei, kura slēdza līgumus ar iepirkuma uzvarētāju, pirms to darīt, būtu derējis pārliecināties, kādā kārtībā ir pieturvietas. Vai tiešām ar sadauzītiem stikliem vai absolūti tukšām?