Klaipēdas ielā, aptuveni starp dzīvojamo māju ar numuru 100 un veloceliņu, atrodas bēdīga izskata rotaļlaukums, ko iecienījuši dzērāji.

Rotaļlaukums šobrīd izskatās kā šausmu filmas dekorācija – šūpoļu sēdeklis karājas vienā ķēdes posmā, blakus esošais sols palicis tikai ar vienu šķērskoku, visapkārt mētājas gan pagaidām vēl veselas pudeles, gan stikla lauskas.

Pirms četriem gadiem pašvaldība uzstādīja jaunu rotaļlaukumu pie mājas Klaipēdas ielā 86. To, kā portālam palīdzēja noskaidrot domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Eņģele, apsaimnieko Komunālā pārvalde.

Savukārt par veco un, pēc visa spriežot aizmirsto laukumu pie Klaipēdas ielas 100. nama, būtu jārūpējas pašvaldības aģentūrai "Nodarbinātības projekti". Tomēr izskatās, ka nevienam nerūp, kas ar to notiek un kas varētu notikt ar bērniem, kas šādā laukumā rotaļājas. Arī pašvaldības policija, kas regulāri apseko veloceliņu, acīmredzot, nav pievērsusi uzmanību jauniešu kompānijām, kas te vakaros pastāvīgi burzās, tukšodamas arī grādīgo dzērienu pudeles.