Ezerkrasta sākumskolas un pirmsskolas izglītības iestāžu "Dzintariņš" un "Kāpēcītis" audzēkņi izveidojuši izstādi "Otrā dzīve".

"Kas notiek ar izlietoto iepakojumu – dzērienu plastmasas pudelēm, ar kartona kastēm un papīru, stikla pudelēm un burkām, kā arī ar sulu un piena pakām?

Visbiežāk šie materiāli tiek izmesti kopējā atkritumu kaudzē, taču tie ir vērtīgi iepakojuma materiāli, kurus ir nepieciešams pārstrādāt.

Izlietotam iepakojumam ne vienmēr ir jāpārvēršas atkritumos. Ar dažādiem tēlotājdarbības paņēmieniem plastmasas trauciņus, sulas pakas, plastmasas pudeles, sulu pakas un citus iepakojumus varam pārvērst rotaļlietās, dzīvnieciņos, transporta veidos, spēlēs, skaistos puķu pušķos. Liepājas Ezerkrasta sākumskolā, kas jau vairākus gadus ir ekoskola, tapusi izstāde "Otrā dzīve".

Izstāde veidota, sadarbojoties pirmsskolas izglītības iestādēm "Dzintariņš" un "Kāpēcītis", kas arī pretendē uz ekoskolu nosaukumu, ar Ezerkrasta sākumskolu.

Bērni kopā ar vecākiem, skolotājām radījuši brīnišķīgus darbiņus, kurus var aplūkot un nobalsot par interesantāko Ezerkrasta sākumskolā, piektdien, 22.aprīlī  pulksten 16.30 – 18.