Turpinot tramvaja līnijas pārbūves darbus, šajā nedēļas nogalē tiks veikta tramvaja līnijas posma Brīvības ielā pārbūve. Saistībā ar to no 22. septembra pulksten 21 līdz 25. septembra pulksten 4 tiks slēgta satiksme Brīvības ielā, pārvirzot satiksmi pa Zemnieku ielu. Savukārt no 25. līdz 29. septembrim Brīvības ielā satiksmei tiks atvērta viena braukšanas josla. Aicinām autovadītājus sekot līdzi izvietotajām ceļazīmēm!

No piektdienas, 22. septembra, pulksten 21 līdz pirmdienas, 25. septembra, pulksten 4 slēgto satiksmi Brīvības ielā varēs apbraukt pa Zemnieku – Ūdens – Ķēžu ielu.

Savukārt no 25. līdz 29. septembrim iebraukšanai pa Brīvības ielu tiks atvērta viena no divām joslām. Autovadītājiem jārēķinās, ka Brīvības ielas daļā darbi vēl turpināsies un var būt atsevišķi ierobežojumi.

Būvuzņēmējs SIA "Baltijas būve" darbus plānojis veikt brīvdienās, lai iespējami mazāk traucētu satiksmei. Būvdarbi paredz tramvaja līnijas pārbūvi vietā, kur tā šķērso Brīvības ielu un tramvaja līnijas apgriešanās apļa pārbūvi.

Sabiedriskā transporta pasažieru ievērībai! Laikā no 22. septembra pulksten 21 līdz 29. septembrim 4. maršruta "Mirdzas Ķempes iela – Atmodas bulvāris", 4S maršruta "Slimnīca – Līva", 9. un 9A maršruta "Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca (Biznesa centrs)" un 23. maršruta "Atmodas bulvāris – Pētertirgus" autobusi slēgto Brīvības ielas posmu apbrauks pa Parka un Zemnieku ielu vienā virzienā un Zemnieku, Grobiņas, Ūdens un Ķēžu ielu – otrā. Virzienā no centra tiks izlaista pieturvieta "Metalurgs", pasažierus aicinām doties uz pieturu "Miltu iela" Zemnieku ielā.

Vienlaikus atgādinām, ka uz trīs dienām tiks pilnībā pārtraukta tramvaja kustība. Piektdien, 22. septembrī, tramvaji kursēs tikai līdz pulksten 21, pēdējam reisam no Ķempes ielas atejot pulksten 20.54 (līdz tramvaju depo Rīgas ielā), bet no Brīvības ielas – pulksten 20.20. Savukārt sestdien, 23. septembrī, svētdien, 24. septembrī, un pirmdien, 25. septembrī, tramvaja kustība būs pilnībā pārtraukta.

Nedēļas nogales dienās, kad nekursēs tramvajs, iedzīvotāji tiek aicināti izmantot pieejamos pilsētas autobusu maršrutus vai izvēlēties alternatīvus pārvietošanās veidus, savukārt pirmdien, 25. septembrī, kad tradicionāli pilsētas sabiedriskā transportā ir lielāks noslogojums, pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports" organizēs īpašus pagaidu autobusu reisus, kas kursēs tramvaja līnijas dublējošā maršrutā. Papildu informācija ŠEIT.

Būvdarbi tiek īstenoti projekta "Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūve Jaunliepājas un Vecliepājas ielu posmos, Liepājā" ietvaros.

Aicinām iedzīvotājus būs saprotošiem par vienlaikus pilsētā īstenotajiem ielu pārbūves darbiem. Atgādinām, ka remontdarbi, kas šobrīd notiek pilsētā, tiek realizēti atbilstoši ES fondu projektu noteiktajiem realizācijas termiņiem un piešķirtajam finansējumam. Satiksmes organizācijas izmaiņas Liepājā var apskatīt vienkopus kartē ŠEIT.