Pēc pusnakts, naktī uz otrdienu Liepājā sākās lietus un negaiss, bet virs jūras bija vērojams zibens. Vairākus tā zibšņus noķēra arī portāla tīkla kamera.

Kaut arī kamera ieraksta katru desmito sekundi, bet zibens spēriens ilgst vien milisekundes, tas tomēr nespēja paiet garām Liepājai kameras nepamanīts, kā redzams attēlos. Viena no bildēm ir bez zibens gaismas, lai būtu redzama starpība. Visi trīs zibšņi fiksēti no pulksten 1.23 līdz 1.57.
 
Kā raksta BNS, agrā otrdienas rītā liela pērkona negaisa sistēma, kas aptver teju visu Latviju, no valsts centrālās daļas strauji pārvietojas uz austrumiem, pamazām zaudējot spēkus, liecina meteoroloģiskā informācija.

Pulksten 5 elektroapgāde bija pārtrūkusi aptuveni diviem tūkstošiem mājsaimniecību Zemgalē. Pērkona negaiss daudzviet nes intensīvas lietusgāzes un vēja brāzmas, piemēram, Saldū reģistrēta vēja pastiprināšanās līdz 16 metriem sekundē, savukārt dažviet Lietuvā vējš sasniedza vētras spēku.

Milzīgais pērkona negaiss Latviju dažu stundu laikā sasniedza no Vācijas, kur vietām bija ne tikai stipras lietusgāzes, bet arī pamatīga vētra un krusa ar vairākus centimetrus lieliem graudiem.

Mazāks vai lielāks lietus skāris visu Latvijas rietumu un centrālo daļu.