Sākot no pirmdienas, Vides pakalpojumu grupa Liepājas iedzīvotājiem un uzņēmumiem izsūtīs 2017. gada sadzīves atkritumu izvešanas grafikus – kalendārus.

Kalendāri iedzīvotājiem tiks izsūtīti pakāpeniski – pirmie grafikus saņems klienti, kuri kā saziņas veidu izvēlējušies e-pastu, savukārt tie, kuri priekšroku dod pasta sūtījumiem, kalendārus saņems līdz nedēļas beigām.

Gadījumā, ja atkritumu izvešanas grafikā nepieciešamas izmaiņas, Vides pakalpojumu grupa aicina iedzīvotājus sazināties ar uzņēmumu iedzīvotājiem ērtā veidā.

“Aizvadot pirmās divas nedēļas kopš reālās darbības uzsākšanas Liepājas pilsētā, esam fiksējuši gan savas vājās vietas, gan jautājumus, kuros mūsu, kā pakalpojuma sniedzēja, un iedzīvotāju līdzšinējā prakse un pieredze atšķiras, tādēļ aicinām iedzīvotājus arī turpmāk būt aktīviem, sniedzot priekšlikumus veiksmīgākai sadarbībai,” norāda Vides pakalpojumu grupas izpilddirektore Ramona Pitena.

Klātienē jautājumus un priekšlikumus var pārrunāt, kā arī noslēgt līgumu, ja tas vēl nav izdarīts, Cukura ielā 8/16, kā arī līdz decembra beigām Tukuma ielā 1a otrdienās no plkst.: 16.00 – 19.00 un ceturtdienās no plkst.: 11.00 – 14.00.

Izmaiņas grafikā var iesniegt elektroniski mājas lapā www.vpgrupa.lv, kā arī zvanot pa tālruni 63457777 vai rakstot e-pastu info@vpgrupa.lv.