No 1.septembra, sākoties jaunajam mācību gadam, atsāks kursēt skolēnu ekspreši maršrutos 1S, 2S, 4S un 22S, bet atsevišķos autobusu maršrutos tiks palielināts reisu skaits.

Lai skolēni ērti nokļūtu uz mācību iestādēm, atsāks kursēt skolēnu ekspreši maršrutos 1S (Slimnīca – Liepājas 15. vidusskola), 2S (M. Ķempes iela – Liepājas 15. vidusskola), 4S (Slimnīca - "Līva") un 22S (Atmodas bulvāris – Liepājas 15. vidusskola).

Autobuss 1S kursēs maršrutā Slimnīca - 15. vidusskola (pulksten 7.50 aties no pieturas "Ceriņu iela"), autobuss 2S kursēs maršrutā Mirdzas Ķempes iela – 15. vidusskola un reisu uzsāks pulksten 7.45, autobuss 4S kursēs maršrutā Slimnīca – viesnīca "Līva"  (pulksten 7.40 aties no pieturas "Ceriņu iela"), bet mazās ietilpības autobuss 22S maršrutā Atmodas bulvāris – Liepājas 15. vidusskola reisus veiks pulksten 7.40, 7.50, 8.00, 8.10 un 8.20.

Skolēnu eksprešus var izmantot ikviens pasažieris, kuram šie maršruti ir derīgi. Gan skolēniem, gan citiem pasažieriem braucot sabiedriskajā transportā jābūt derīgai abonementa biļetei vai viena brauciena biļetei. Skolēniem braucot sabiedriskajā transportā ar abonementa biļeti ar atvieglojumiem, kopā ar abonementa biļeti kontrolieriem jāuzrāda arī derīga izglītojamā apliecība.

Sākoties jaunajam mācību gadam palielinās sabiedriskā transporta pasažieru skaits un tiek palielināts reisu skaits 3. un 6. maršrutā, bet 9. maršruta reisu laiki tiks nedaudz mainīti, pielāgojot tos 6. maršruta kustībai. Līdz ar to autobusi no 1. septembra līdz 31. maijam kursēs pēc tiem pašiem kustības sarakstiem, kā pagājušajā gadā šinī laika posmā. Pasažieri, kuri ir saglabājuši iepriekšējā mācību  gada sabiedriskā transporta kustības sarakstus, var tos turpināt izmantot, jo jaunas izmaiņas kopš pagājušā gada sabiedriskā transporta kustības sarakstos nav veiktas.

Aktuālie sabiedriskā transporta kustības saraksti ir pieejami aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā www.liepajastransports.lv sadaļā kustības saraksti. Pieturvietās jaunie kustības saraksti tiks izvietoti pakāpeniski līdz 2.septembrim.
Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"