No 1.jūnija Liepājas sabiedriskais transports jau tradicionāli sāks kursēt pēc vasaras kustības sarakstiem, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Kā ik gadu, pamainot intervālus starp reisiem, Liepājas sabiedriskais transports maršrutos Nr.3, Nr.6 un Nr.9 no 1. jūnija jau tradicionāli sāks kursēt pēc vasaras kustības sarakstiem.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, skolēnu ekspreši Nr.1S, Nr.2S, Nr.4S, Nr.22S ir pārstājuši kursēt jau ar ārkārtas situācijas sākumu.

Atgādinām, ka drošības apsvērumu dēļ visa valstī ir obligāta prasība visiem pasažieriem sabiedriskajā transportā valkāt mutes un deguna aizsegu.

Vēršam uzmanību, ka no 1. jūnija atsākt tirgot biļetes pie sabiedriskā transporta vadītājiem (gan autobusos, gan tramvajos), kā arī tiek atjaunota iekāpšana pa priekšējām durvīm. Tomēr aicinām pasažierus laicīgi iegādāties braukšanas biļeti iepriekšpārdošanā.

Vasaras kustības saraksti pieturvietās tiks izvietoti pakāpeniski. Tie, kā ierasts, būs pieejami arī izdrukai pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā www.liepajastransports.lv.