No otrdienas, 1.jūnija, Liepājas sabiedriskā transporta kustība jau tradicionāli tiks organizēta pēc vasaras kustības sarakstiem, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Pārejot uz vasaras kustības sarakstiem, maršrutos Nr.3 (Mirdzas Ķempes iela – Pulkveža Brieža iela), Nr.6 (Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca) un Nr.9 (Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca), kā katru gadu, tiek mainīti intervāli starp reisiem, pielāgojot tos aktuālajai situācijai un pasažieru paradumiem.  

Atgādinām, ka pasažieru ērtībām ir izstrādāta jauna mājaslapa www.liepajastransports.lv, kur pasažieriem ir pieejams maršruta plānotājs un reāllaika karte, kas ļauj pēc iespējas precīzāk izplānot izdevīgāko maršrutu un parāda arī tiešsaistes karti, kur var sekot līdzi sava izvēlētā transportlīdzekļa kustībai, lai pasažieris zinātu, kad jādodas uz pieturvietu.

Vasaras kustības saraksti pieturvietās tiks izvietoti pakāpeniski. Tie, kā ierasts, būs pieejami arī izdrukai pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā www.liepajastransports.lv.