Ceturtdien, 25.oktobrī, pulksten 18 no tirdzniecības nama "Kurzeme" pieturas Ezerkrasta virzienā dosies liepājnieku iecienītais Kultūras tramvajs.

Tajā skanīgus priekšnesumus Liepājas iedzīvotājiem un viesiem sniegs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopa "Saknes" un jauktais koris "Kursa", informē centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra radošo kolektīvu 27.sezonas atklāšanas pasākumā katrs kolektīvs izlozēja īpašu uzdevumu, kas jāveic sezonas laikā, tādā veidā izkrāšņojot liepājnieku ikdienu un veicinot kolektīvu savstarpēju saliedēšanos.

Šis ir pirmais no Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra 25 kolektīvu sagatavotajiem pārsteigumiem, ko liepājnieki izbaudīs. Turpinājums sekos un ik mēnesi gaidāms kāds jauns pārsteigums.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrā aktīvi darbojas 25 kolektīvi varākās amatiermākslas nozarēs – deju kolektīvi, kori, vokālie ansambļi, folkloras kopas, amatierteātri, lietišķās mākslas studijas un fotostudija. Katram ir iespēja sameklēt sev sirdij tuvu vaļasprieku jebkuram vecumam un interesēm, attīstīt savus talantus un rast draugus un domubiedrus.