Pirmdien, 27.martā, viesnīcā "Promenāde" tiks atklāta fotoizstāde "Radošā inženierija", kas stāsta par pēdējos gados uzbūvētajiem industriālajiem objektiem, tostarp Liepājas staciju.

Izstādes ekspozīciju veido 16 dažādi Latvijā pēdējos gados būvēti industriāli objekti: valsts ceļu būvniecības kvalitātes uzraudzība, Liepājas stacijai pieguļošo sliežu rekonstrukcija, Krievu salas izbūve, Bolderājas stacijas un pieguļošo ceļu pārtapšana, Šķirotavas uzkalna rekonstrukcija, Lubānas dambis un daudzi citi objekti.

Mākslinieciskos fotostāstos atainoti aizraujoši momenti no objektu tapšanas procesa. Fotostāsti papildināti ar informāciju latviešu un angļu valodā. Unikālie fotokadri piedāvā ielūkoties objektos, kuri ikdienā apskatei nav pieejami.

"Katrs pasūtījums un katrs objekts ir unikāls un atšķirīgs. Līdz ar to arī būvkompānijām ikreiz ir jāspēj būt radošām gan risinājumos, gan izpildījumā. Esmu gandarīts, ka arī akciju sabiedrība "BMGS" ir pārstāvēta šajā izstādē ar trīs objektiem, kurus esam īstenojuši kopā ar sadarbības partneriem. Arī šajos objektos mēs nevarējām balstīties tikai uz vairāk nekā 60 gados uzkrāto uzņēmuma pieredzi. Bija jābūt radošiem, jāmeklē jaunas pieejas un tehniskie risinājumi. Bija jākļūst par inovatoriem," izstādes atklāšanā Rīgā sacīja AS "BMGS" pārstāvis Gaitis Purenkovs.

Izstādi organizē biedrība "Building design and construction Council" sadarbojoties ar VAS "Latvijas Valsts ceļi".